Turkcell | Geleceği Yazanlar

ETKİNLİKLER

Tarih:
1 Aralık 2016, Perşembe - 2 Aralık 2016, Cuma

Son Başvuru Tarihi:
11 Kasım 2016, Cuma

Etkinliğin Sayfası

7.Finans ve Yazılım Günleri

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin en yüksek katılımcısına sahip kariyer etkinliği olan ve Kalite ve Verimlilik Kulübü tarafından düzenlenen Finans ve  Yazılım Günleri bu yıl 1-2 Aralık 2016 tarihinde Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezinde iki dev sektörün en iyilerini öğrencilerle buluşturuyor.
Etkinlik, finans ve yazılım sektörüne odaklı öğrencilerle, akademisyenleri ve sektörün profesyonellerini bir araya getirerek tüm ekosistemin mesleki ve kişisel gelişimlerinin yanı sıra networklerine de katkıda bulunmayı hedeflemektedir.


Yenilenen yapısı ve içeriğiyle finans ve yazılım sektörünün nabzını tutmaya devam edecek iki günlük etkinliğikte seminerler, workshoplar, yazılım ve kişisel gelişim eğitimleri, kariyer planlamaları ve işe alım simülasyonlarıyla katılımcıların etkinlikten maksimum memnuniyetle ayrılmalarına olanak sağlanacaktır.


Bu yıl AKBANK ana sponsorluğunda; Allianz, Kariyer.net, Denizbank, Çiçeksepeti.com, SAP Türkiye, Bilge Adam,Turkcell, I Can Academy, Linux BGA ve daha birçok iddialı firma Yıldız Teknik Üniversitesi'nde katılımcılarla olacak! Katılımcılara staj imkanları da yaratabilecek iki dev sektörü tek organizasyonda buluşturan etkinlikte kontenjan 1000 kişi ile sınırlıdır.

1 Cevap

Abdussamed Mertoğlu

02 Aralık 2016

Açık adresini yazar mısınız?

Yorum Ekle

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.