FUTECH, "Teknolojiseverler Buluşması" sloganıyla 2012 yılından bu yana Fatih Üniversitesi ACM ve IEEE Öğrenci Kulüpleri tarafından ortak olarak düzenlenmekte olan ve İstanbul’daki farklı alanlardan yüzlerce katılımcının ilgi gösterdiği büyük bir teknoloji zirvesi organizasyonudur.

Bir gün sürecek olan zirvede elektrik, elektronik, güvenlik, yazılım, pazarlama, sosyal medya gibi günümüz trendi olan alanlarda öncü ve lider konuşmacılar katılımcılar ile buluşmaktadır. Organizasyon dahilindeki seminer ve eğitimler sayesinde katılımcılar, ilgi duydukları alanlardan birçok tecrübeli ismi dinleme fırsatı elde eder.

Türkiye’nin en büyük teknoloji organizasyonlarından biri olma hedefi ile yola çıkmış olan FUTECH Teknoloji Zirvesi, bu sene 6 Mayıs 2016 Cuma günü Fatih Üniversitesi Büyükçekmece Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Her sene olduğu gibi bu sene de teknolojide son trend konularıyla, alanlarında isim yapmış konuşmacılarıyla, ve dahası birbirinden güzel sürprizleriyle dopdolu bir FUTECH'16 sizleri bekliyor!

Bu kaçırılmayacak organizasyonda siz de geç kalmadan yerinizi ayırtın!

FUTECH'16 Teknoloji Zirvesi hakkında detaylı bilgi almak için sitemiz www.funitech.org u ziyaret edebilirsiniz.

Tarih : Cuma, Mayıs 6, 2016 / Saat : 10.00 - Cumartesi , Mayıs 7, 2016 / Saat : 1.00

Yer : Fatih Üniversitesi - Hadımköy yolu üzeri, Akçaburgaz Mevkii, İstanbul 34500

 

Son Başvuru Tarihi
fatih1.png