Maker Studio, donanım geliştiren ve tasarlayan girişimciler için hızlandırma programı. Eğer siz de donanım fikirlerinizi hayata geçirmek istiyorsanız, Nesnelerin İnterneti (IOT), Giyilebilir Teknolojiler, 3D Yazıcı, Otonom Sistem ve Araçlar ile 3D Yazıcı Malzemeleri kategorilerinde programa katılabilirsiniz.

Seçilen girişimcilerin 5 haftalık eğitim programına dâhil olacağı programda, tüm girişimciler için ortak olarak pazar ve müşteri geliştirme, zincir yönetimi, planlama, finans, fiyatlandırma, pazarlama gibi eğitimler yer alıyor. Eğitim sürecinin ardından yönetim kuruluna sunum yapıp, kabul alan girişimciler Maker Studio'da üç aylık kuluçka sürecine başlıyor.

Donanımlar, Maker Studio'daki ekipmanları kullanılarak geliştiriliyor ve bu esnada müşteri görüşmeleri de yapılabiliyor. Protitipini oluşturan girişimciler, demo gününde ürünlerini sergileme şansına da sahip oluyor. Girişimciler, tüm kuluçka süreci boyunca Girişim Fabrikası Maker Studio ağından faydalanıp, yatırımcı görüşmeleri yapabiliyor.

Son başvuru tarihinin 1 Ocak 2016 olduğu programa katılmak için başvuru formunu hemen doldurun.

 

Maker Studio 2016

Yer: İstanbul
Tarih: 10 Ocak - 12 Şubat 2016

-
Son Başvuru Tarihi
makerstudio_thumb.png