Turkcell | Geleceği Yazanlar

Yorumlar

Hadi Tok
4 yıl 4 ay
evet localhost uzerinden baglaniyorsaniz php'ye boyle bir problem olabilir. ip ile baglanmayi deneyin. ayni aga baglanmaniz lazim. firewall'da php'yi engelliyor olabilir.
Hadi Tok
4 yıl 4 ay
bu kadar az bilgi ile yardimci olmak cok zor. Sqlite Helper classi ile insert statementinizi paylasirsaniz daha kolay yardimci olunabilir.
Hadi Tok
4 yıl 7 ay
linear layout kullandiysan butonlarin oldugu layouta'un width'ine wrap_content verip kameranin oldugu frame layoutun width'ine 0 verip weight'ine 1 verebilirsin.
Hadi Tok
4 yıl 7 ay
http://android-developers.blogspot.com.tr/2016/02/android-support-library-232.html burda kullanimi var ama elinizdeki imajlarin vektorel olmasi lazim.
Hadi Tok
5 yıl 1 hafta
64 bit 32 bit farki olabilir. isletim sistemi 32 bitlik ise 64 bitlik jdk yuklerken hata verir.
Hadi Tok
6 yıl 7 ay
android tarafındaki kodu paylaşırsanız daha kolay olur yardımcı olmak.
Hadi Tok
6 yıl 7 ay
hyper-v için windows 8 professional pro yada enterprise gerekiyor. Bunun dışında bir kaç emulator yontemi buldum fakat en kolayı bir telefon üzerinde test etmen.
Hadi Tok
6 yıl 7 ay
Mobil uygulamalarda remote db'ye bağlanma mantığı kabul görmez. Bunun bir çok sebebi var bunlara girmeyeceğim. Db'ye bağlanmak yerine server tarafında web serviveleri kullanılır. Doğru şeyler öğretme iddasında olan bir platformda bu konu ha...