Geleceği Yazanlar Uygulama Maratonu

Geleceği Yazanlar Uygulama Maratonu'na Katılacak İsimler

1 Abdullah Arif Uyanık Bekir Dursun      
2 Ahmet Erap Küçük Shamkhal Güliyev Helton Silva Gudo Malambane    
3 Ahmet Keskin Murat Can Bur Kaan Mamikoğlu Oğuzhan Uzman  
4 Ahmet Selçuk Tıraş        
5 Ali Deniz Koca        
6 Arda Volkan GÜRSEL Cüneyt ÇARIKÇİ Osman ŞENOL    
7 Batuhan BULUT Hasan Güner      
8 Berk Taner Doruk Molo      
9 Burak Uyanık        
10 Burkan Yılmaz Akif Hatipoğlu      
11 Çağatay Gökçel Umut Karaağaç Ömer Faruk Yıldırım    
12 Çağrı Yalçınsoy Sinem ŞENYURT Kamuran Doğuş Yüksel Pelinsu Pelit  
13 Egemen Durmuş        
14 Emre Haliloğlu Utku Kuşçu Merve Atılgan Burak Duğancı  
15 Emre Koç Nuri Hataş Yasemin YAŞIN    
16 Erdem Kalaycı Ertan Kurtuluş Emre Coşar    
17 Ezgi Çılga Karabulut Mehmet Sait Büyükkol Kadir Kılıç    
18 Furkan Yılmaz Hüsnü Şener Heval Azizoğlu    
19 Gökhan Alpaslan Abbdurrehim Dağdelen Zeynep Işık Tuba Saka İsmail Köse
20 Gülce Akbulak Merve Durmuş Cenk Akın Fırat Karataş  
21 Gülhan Ertürk Akgül Mustafa Kemal Ertürk      
22 Günsu Köksal Gülsüm Yiğit      
23 Halil İbrahim Erkaplan Emre Erkiş Mehmet Yüksel Polat    
24 Halil Öncen Mehmet Öz Murat Balcı Rahmican Büyükyekdeli  
25 Harun Katırcı        
26 Hilal Yazkili Berkan Kaya Betül Gül    
27 İbrahim Gündüz        
28 İrem Uzunbaz        
29 İsmail Arılık Rozeri Dılar Dağtekin Derya Ersöz    
30 Kerem Şahin Fırat Ercis Mahir Ozturk    
31 Mehmet Aydın Bahadır Hasan Yılmaz Muhammed Fatih Polat    
32 Mert Şimşek Tuncer Başaran Bahadır Bulduk    
33 Mesut Özhan        
34 Metin Ögtem        
35 Muharrem Kulaksız        
36 Mustafa Berberoğlu        
37 Mustafa Can Kaya Mustafa Cihat Aykas      
38 Mustafa Ferhan Akman Süleymen Çelik Musa Ülker    
39 Neriman Yaraş Hakkı Sağdıç Serkan Bingöl    
40 Oğuz Arslan        
41 Onat Yiğit Mercan Uğur Koçak      
42 Onur Karslı Mehmet Mert Sezer      
43 Onur Yazıcı Emre Büyükkürkçü İlkim Dilara Kadakaloğlu Umut Özgür Karakuş  
44 Orhan Gazi Başlı Ömer Sezer Tamer Güner    
45 Osman Yalın Fatma Sönmez Burak Yiğit Gökhan Güney  
46 Ömer Faruk Acar Oğuzhan Topgül Fatih Aktolan    
47 Perihan Yavuzcan Aykurt        
48 Said Tahsin Dane Sinan Kozak      
49 Samet Akalan Oğuzhan Alpaylı Ebru Demir    
50 Samet Gündüz        
51 Selçuk Bulca Yiğit Küçük Cansu Uludağ Hazal Koptagel  
52 Semih Hüseyin Ünaldı Mehmet Soydaş Tarık Furkan Akgül    
53 Sezer Ural Fevzi Yılmaz      
54 Sıla Yağız Başak Ertekin Aycan Okur    
55 Taner Utku Muhammed Gökberk Hayali      
56 Tansel Akgül Ercüment İlhan      
57 Ulaş Sancak        
58 Ümit Ulusoy        
59 Yunus Emre Özdiyar        
60 Yunus Sımsıkı Serdar Büyükkanlı Ahmet Münir Bölük    
NOT: En soldaki isim, başvuruyu yapan kişinin ismidir ve sıradaki sütundakiler de ekibin üyelerinin ismidir.