Soru & Cevap

arkadaşlar web sitesi yaptım fakat ilk sayfada çıkamıyorum ...

22.10.2021 - 11:52

arkadaşlar web sitesi fakat ilk sayfada çıkamıyorum ne yapmalıyım? https://www.metoddanismanlik.com 

167 Görüntülenme

19 Cevap

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Profile picture for user manalove34
manalove34
15.04.2022 - 12:35

ücretsiz ve ücretli seo eğitimleri sonrası kendi sitelerimin seosunu yapmaktayım iç-dış-teknik olarak 3 e ayırabiliriz en önemli şey doğallık olduğunu düşünüyorum  bu doğallığı biraz açmak gerekirse kendinizle alakalı yazılar websiteler de kendinizi tanıtmak en değerli şey olacaktır takip-sepeti ve makaleuzmani uzun süredir profesyonel olarak uğraşmaktayım. ve en önemli ve değerli özellik kendi sektörünüz deki ilk 5 sıralamadaki kişilerin aldığı yazılar ve linkler sizi zamanla sıralamaya alacaktır google sevin :)  başarılar dilerim

Profile picture for user mertcan33
mertcan33
14.04.2022 - 12:10

mersin seo çalışmalarında gerçekten çok profesyonel firmalar ile çalışmak gerekiyor,bazen alınan 1 backlink bile sizi uçuradabilir,uçuruma sürükleyedebilir.

Profile picture for user goztepesirketi
goztepesirketi
13.04.2022 - 03:39

Simultane Tercüme hakkında araştırma yaparken buraya geldim. Mutlu olmadım değil aslında ilginç konular var.

Profile picture for user gurme
gurme
31.03.2022 - 04:57

Öncelikle seo nedir?, nasıl yapılır? gibi konuları incelemenizi öneriyorum. Bunun için yurt dışı ve yurt içinde Ayhan Karaman gibi duayenlerin web sitelerinden yararlanabilirsiniz. Bunun dışında alanınızla ilgili web sitelerinin izlediği yolların neler olduğunu araştırmalısınız. Ben yemek.com, gurmetarif.com, nefisyemektarifleri.com gibi siteleri inceleyerek alanımdaki eksikliklerimi görmeye çalışıyorum. Siz de bu şekilde yapabilirsiniz.

Profile picture for user htekin0206
htekin0206
28.03.2022 - 05:10

Seo çalişmalarina hiz ver sekorle alakali Tanıtım yazısı websitelerden iste anahtar kelimeye göre link cikişlari al zamanla yukseleceksin bu siteden örnek alabilirsin Bonitam 2 ay calişma sonrasi hizli yükseliyor....

Profile picture for user myiso
myiso
14.03.2022 - 12:51

Rent a Cars Baku ilə avtomobil kirayəsibaku xidmətindən indi yararlanın

Rent a Cars Baku ilə car hire baku xidmətindən indi yararlanın.

Rent a Cars Baku ilə rent a car baku xidmətindən indi yararlanın

Rent a Cars Baku ilə avtomobil icarəsi baku xidmətindən indi yararlanın

 

https://rentacarsbaku.com/sitemap.xml

Profile picture for user temizlikdogukan
temizlikdogukan
03.03.2022 - 06:33

Ankarada , Ankara Temizlik Şirketleri , Ankara Temizlik Firmaları Olarak Hijyen Anlamında Temizlik Hizmeti Beklentilerinize Uzman Elemanlarla Tecrübe ve Kaliteli Hizmet Anlayışımızla Yaklaşıp En Kaliteli Temizlik Hizmetlerini En Ekonomik Fiyatlara Ankara Dogukan Temizlik Olarak Müşterilerimize Sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Cam Silimi

Buharlı Temizlik

Kurumsal Temizlik

Ev ofis temizliği

Boş Ev Temizliği

Duvar Silimi

İnşaat Temizliği

Tadilat Temizliği

Villa Temizliği

Ankara Temizlik Fiyatları

Dezenfeksiyon

Bina Temizliği Site Temizliği

Stor Tül Jaluzi Perde Temizlikleri

 

/sites/default/files/cevaplar/dosya/2022/dogukan%20temizlik%20logo.jpeg
Profile picture for user temizlikdogukan
temizlikdogukan
03.03.2022 - 06:26

Biz Ankara Temizlik Şirketleri gibi Kelimelerde Çıkıyoruz bazen düşüyor tekrar çıkarıyoruz çok zor oluyor

/sites/default/files/cevaplar/dosya/2022/dogukantemizlik.com_.jpeg
Profile picture for user seoovideoo
seoovideoo
18.02.2022 - 12:37

Bende aynı dert ile uğraşıyorum. Kale Halı Yıkama firmam var ve Beylikdüzü halı yıkama kelimesinde ilk sıraya çıkmak istiyorum ancak 2-3 sayfa arası gelip gidiyor bu konuda yardımcı olmak isteyen arkadaşlar olur ise çok sevinirim.

Profile picture for user berkayakincii
berkayakincii
05.02.2022 - 03:48

Selamlar, internet dünyasına girmek aslında kolay bir iş; lakin ilk sıralarda çıkmak, yani SEO yapmak bir hayli zor diyebilirim. Bir çok kişinin eğitimleri var bunları inceleyebilirsin. Mesala ben sosyal evin sitesine seo uzmanlığı veriyorum. Sizlere de önerim eğitim almaktır. Piyasada eğitim verenlerden biri de Ayhan Karaman'dır. Kendisine benim mesajımı gördüğünü ve benim belirttiğimi söylersen yardımcıda olacaktır.

Profile picture for user berkayakincii
berkayakincii
05.02.2022 - 03:48

Selamlar, internet dünyasına girmek aslında kolay bir iş; lakin ilk sıralarda çıkmak, yani SEO yapmak bir hayli zor diyebilirim. Bir çok kişinin eğitimleri var bunları inceleyebilirsin. Mesala ben sosyal evin sitesine seo uzmanlığı veriyorum. Sizlere de önerim eğitim almaktır. Piyasada eğitim verenlerden biri de Ayhan Karaman'dır. Kendisine benim mesajımı gördüğünü ve benim belirttiğimi söylersen yardımcıda olacaktır.

Profile picture for user klausmikelson
klausmikelson
22.01.2022 - 03:59

Web sitesi yapmak bu işin ilk aşamalarındandır. SEO bambaşka bir kavramdır. Bayigram adresinin seo uzmanlığını yapmaktayım. SEO konusunda yardıma ihtiyacınız varsa size önerebileceğim en doğru adres r10 forumu olacaktır.

Profile picture for user furkandanaci
furkandanaci
24.11.2021 - 06:21

SEO için Google arama motorunun güncel olarak belirlediği 200'den farklı faktör var. Bunları tek tek düzeltmeniz ve birazda zamana bırakmanız gerekmektedir. SEO bağlantısına tıklayarak bu tür içerikleri takip edebilirsiniz.

Profile picture for user orangebeluga
orangebeluga
12.11.2021 - 03:03

Seo optimizasyonunu gerçekleştirmeniz lazım, içerikle uyuşan doğru heading kullanımlarına önem vermelisiniz, url yapınızı doğru oluşturmalısınız, sitenizi sürekli olarak güncel tutmalısınız, (blog yazabilirsiniz) kullanıcılarınıza sitenizde daha fazla zaman geçirmelerini sağlayacak içerikler üretmelisiniz, görsellerin zenginleştirilmesi ve alt tag kullanımına dikkat etmelisiniz. Bu tür çalışmalarla google da hedef anahtar kelimenizde yükselebilirsiniz. Biz de şu anda size anlattığımız süreci kendi mağazamızda uyguluyoruz, seo, tasarımsal düzenlemeler ve örnek teşkil etmesi açısından incelemek isterseniz https://www.orangebeluga.com/ ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sitenizin seo durumunu https://www.seobility.net/en/seocheck/ aracılığıyla takip edebilir, orada yer alan önerileri uygulamanız halinde gözle görülür bir yükselme sağlayabilirsiniz. Başarılar.

Profile picture for user arslnburak2001
arslnburak2001
06.11.2021 - 12:22

https://www.ideasoft.com.tr/seo-analiz-nasil-yapilir%EF%BB%BF/ şuraya bir bakın derim.

Profile picture for user eraybektas
eraybektas
31.10.2021 - 01:27

Bir internet sitesinin belirli anahtar kelimelerde ilk sıralara gelmesini sağlamak için SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu için gereken işlemleri yapmanız gerekmektedir. Bu işlemler tek bir yanıt üzerinden anlatılamayacağı için SEO kavramını web üzerinden araştırmanız gerekmektedir. Temel olarak;

  • Kaliteli İçerikler
  • Hızlı ve Mobil Uyumlu İnternet Sitesi
  • Doğru Başlıklar ve Açıklamalar

olarak sıralanabilir. Size önerebileceğim en iyi kaynak Ayhan Karamandır. Bu adrese tıklayarak ilgili kişinin SEO içeriklerine göz atabilirsiniz.

Profile picture for user ibrahimdemirkiran
ibrahimdemirkiran
27.10.2021 - 07:19

biraz backlink + anahtar kelime girdiniz mi öne çıkabilirsiniz. 

Profile picture for user okankose
okankose
23.10.2021 - 04:53

Sitenizi SEO'ya (Search engine optimization) uygun bir şekilde yapmanız gerekmekte. Örnek verecek olursak sitenin hızlı açılması, sade olması ve SEO'ya uygun kelimelerle siteyi doldurmanız sizi biraz daha ön plana çıkaracaktır. Tabi bununla da bitmiyor daha pek çok detay var sitenizin anahtar kelimelerini iyi belirlemeniz ve araştırmanız gerekmekte. İnternet'e SEO yazarak çıkan makaleleri okumanızı tavsiye ederim.