Soru & Cevap

Backlink Satın Al ...

12.06.2021 - 10:52

Backlink satın al, google da sitenin yükselmesi için backlink gerekir. "Backlink = geri link" demektir.

91 Görüntülenme

5 Cevap

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Profile picture for user bipixel
bipixel
14.07.2021 - 03:09

Selamlar,

Pek çok insan SEO projelerinin yalnızca bir web sitesini arama sonuçları açısından iyileştirmek olduğunu düşünür. Temel olarak durum bu olsa da böylesi bir optimizasyonun birçok farklı yön barındırdığını vurgulamak gerekir. Bu noktada Outreach SEO danışmanlığı vurgulanması gereken yöntemlerin başında gelmektedir. Sitenize ziyaretçi çekmek için yararlanabileceğiniz Outreach linkler, markanızın farklı insanlara tanıtımı açısından oldukça kullanışlıdır.

Burada hemen önemli bir farklılığı vurgulamak gerekir. E-mail pazarlamacılığı yöntemlerini Outreach SEO çalışmalarıyla karıştırmamak gerekir. E-mail pazarlamada sitenizle daha önce etkileşime girmiş kullanıcılara ulaşmanız söz konusudur. Halbuki Outreach SEO çalışmalarında ise hedef kitleniz yeni ve potansiyel müşterilerdir. Buna ek olarak Outreach pazarlamanın yalnızca e-maillerden ibaret olmadığını da belirtelim. Elbette e-mailler de işin bir parçasıdır. Ancak buna ek olarak içerik pazarlaması ya da basın bültenleri gibi farklı yöntemlerin de kullanılması mümkündür. Ayrıca içerik üreticileri gibi üçüncü parti yayıncılarla iş ortaklıklarına gitmek de seçenekler arasındadır.

 

Profile picture for user kralnerly
kralnerly
02.07.2021 - 10:46

Backlink satın almak her ne kadar websiteler için fayda sağlasa dahi doğal olarak alınmayan bir backlink ne size trafik sağlar nede uzun vadede faydasını görürsünüz. Geri bağlantı alırken dikkat edilecek hususlar için yazdığım bir makalemi blogumda sizlere göstermek isterim Backlink Çeşitleri şuan backlink çeşitleri kelimesine ben de kendi websitem için turkcell.com.tr'den bir nofollow geri bağlantı almış oldum.

 

Bu yaptığım işlem aslında şuan backlink hakkında bilgi almak isteyen kullanıcı ve ziyaretçilerin aradığı bir bilgi olduğundan benim websitemi de ziyaret edip trafik akışı sağladığından bu aldığım backlink yani geri bağlantı kesinlikle işe yaracaktır.