Turkcell | Geleceği Yazanlar

Lol kayıt olurken hata oluşması

Arkadaşlar league of legends oyunu yani kısaca lol kayıt olucakken hata vermesi neden olabilir acaba? Bilgisayarım ile alakalı bir sorun mu var gerçi sanmıyorum, sonuçta tarayıcı üzerinden kayıt olunuyor, ben lol kayıt olurken basit bir şifre oluşturuyorum 6 haneli, acaba daha fazla mı arttırmak gerekiyor bu konu hakkında bilgisi olupta beni aydınlatan arkadaş olursa sevinirim gerçekten. Bu arada ilk defa üye olacağım lol oyununa, bağımlılık vs yapıyor mu yani işi gücü bırakıp 7 24 vakit öldüren insanlar var mıdır bu oyun yüzünden, eğer öyleyse gerçekten çok can sıkıcı bir durum.

  +1

  Rahmican Büyükyekdeli

  01 Mart 2017

   

  Merhaba,

  Öncelikle bu sorunun sorulma yeri burası değil, çünkü daha çok yazılım geliştirme üzerine sorular bulunuyor. Lol Api kullanıyorsun diye girmiştim bu soruya ama yine de sorunu cevaplayacağım :) 

  Evet bağımlılık yapan bir oyundur. Hata vermesi büyük ihtimalle seninle alakalıdır çünkü dünya geneli olan bir oyun hata olursa anında düzeltirler. 

  Ayrıca vakit öldürme konusuna gelecek olursam, ciddi anlamda vakit öldüren bir oyundur. Üye olmanı ve oynamanı tavsiye etmiyorum. Onun yerine buradaki android eğitimlerini bitirebilirsin, bitirdiysen freelance projeler alıp kendini geliştirebilirisn. 

  Umarım soruna cevap bulmuşsundur, 

  Şimdiden iyi çalışmalar.

  Bu soruya cevap vermek için üye olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.