Web view uygulama app store yayınlama

Merhabalar, içinde sadece web view içeren basit bir ios uygulamasının lisans alım süresi de dahil yayınlanmasına kadar tahminen ne kadar süre geçer lisansı şahıs adına değil dernek adına alacağım, bir de kredi kartı ile bağış alınan bir sayfam mevcut, bu sayfayı web view içinde çağırmak lisans için sıkıntı olur mu, bildiğim kadarı ile uygulama içi satın alma diye bir olayları var. Yardımcı arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

ekucet

Per, 05/02/2015 - 17:08
Yapmak istediğiniz şey tam olarak, Dernek adına bir geliştirici hesabı alıp bu hesap üzerinden derneğinizin web sitesinin içinde olduğu web view uygulaması mı yapmak istiyorsunuz?

durul.camli

Per, 05/02/2015 - 20:29
evet tam olarak yapmak istediğimiz bu ama yasal mevzuat açısından bağış sayfasını web view içinde mi çağırmak gerekir yoksa telefonun browserini açtırıp o şekilde mi bağış almak gerekir o konuyu bilemiyorum, ileride sıkıntı olur mu ?

  0

  Anıl SÖZERİ

  Detaysoft - 05 Şubat 2015

  Merhaba,

  Kesin bir bilgim yok fakat duyduğum kadarıyla Apple yalnızca WebView içeren uygulamaları reddedebiliyormuş, o nedenle web siteniz için web service yazarak uygulamanızı geliştirmeniz onay süreci açısından daha iyi olabilir, yalnızca WebView içermeyecekse eğer kabul edilme ihtimali de yüksek tabiki.

  Onay sürecine gelirsek Apple'da durumlar pek belli olmuyor ama en azından bir hafta gibi bir süreç sizi bekliyor diyebilirim.

  İyi çalışmalar..

  Bu soruya cevap vermek için üye olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.