Turkcell Partner


 

Turkcell Partner Network, her ölçekte teknoloji firmaları, mobil ve yazılım teknolojilerine yatkın bireylerin birlikte yer aldığı geniş bir iş ortaklığı ekosistemidir. Ekosistemde iş ortaklarımıza ve teknoloji takipçilerine Turkcell tarafından çeşitli faydalar sunulmaktadır.

İş ortaklarımız; mobil, sabit iletişim ve bilişim teknolojilerine dair iş fikirlerini ve projelerini doğru hedeflere yönlendirmek ve doğru iş modelleriyle geniş kitlelere ulaştırmak için, gelişim programları ve iş ortakları yöneticilerimizin birebir danışmanlıkları ile desteklenmektedir.

Yazılım uzmanı bireylere ise, gelişimlerini destekleyecek özel fayda paketleri, uygulama pazarlarına erişim ve Turkcell İş Ortakları ile birlikte çalışma gibi imkanlarla, kariyer gelişimlerini ya da ticari ürün ve hizmetlerini olgunlaştıracak bir ortam sunulmaktadır.

Sürdürülebilir gelişimi desteklenen, konusunda uzman iş ortaklarımız ve yenilikçi teknoloji ürünlerini geliştiren yazılım profesyonelleri ile Turkcell Partner Network ekosistemi müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırırken, ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Turkcell Partner Network dünyasına ilk adımı atmak için tek yapmanız gereken turkcellpartner.com’u ziyaret etmek. Turkcellpartner.com’da sizleri bekleyen birçok fırsat var: