Turkcell | Geleceği Yazanlar

GELECEĞİ YAZANLAR BLOG

Yeni Blog Yaz

G3 Forum1500 Girişimci ve Girişimci Adayını Buluşturacak

Mehmet Aca - 10 Kasım 2017

Tüm dünyada 160 ülke ile aynı anda kutlanan Global Girişimcilik Haftası’nın en önemli etkinliklerinden biri olan ve Türkiye’de bu yıl 7.’si düzenlenecek Geleceğin Gücü Girişimciler Forumu, 1500 girişimci ve girişimci adayına ev sahipliği yapacak. TOBB öncülüğünde, Habitat ve Publicislive ev sahipliğinde, Denizbank ve Turkcell Arıkovanı sponsorluğunda 14 Kasım’da yapılacak.

Türkiye’nin girişimcilik alanındaki en büyük etkinliği olan Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum; bu yıl Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun katılımlarıyla 14 Kasım’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek. G3 Forum kapsamında geleneksel olarak düzenlenen interaktif yuvarlak masa toplantılarında, 1500 girişimci ve girişimci adayı iş dünyasının önde gelen isimleri ile buluşacak.

Açılış konuşmalarını G3 Platform Başkanı Gülden Yılmaz, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş’in yapacağı G3 Forum, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılacağı panel ile devam edecek. Yatırımcı panelinde son dönemde start up’lara yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Mustafa Sandal, Girişimci panelinde ise ünlü komedyen Cem Yılmaz TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı’nın sorularını yanıtlayacak.

Girişimcilik ile ilgili her şey G3 Forum’da!

G3 Forum kapsamında geleneksel olarak düzenlenen ve genç girişimcileri mentorlar ile buluşturan yuvarlak masa toplantıları, girişimci adaylarının mentorların tecrübelerinden yararlanarak girişimcilik yol haritası çıkartmalarına yardımcı olacak. Başarılı girişimcilerin ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin deneyimlerini aktaracağı oturumlar ile devam edecek etkinlik kapsamında girişimcilik ile ilgili tüm başlıklar mercek altına alınacak.

Ayrıca Cem Yılmaz ve Mustafa Sandal G3 Forum’un konuğu olacak.

Detaylı bilgi ve kayıt için;  http://bit.ly/2zwMds4

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.