Turkcell | Geleceği Yazanlar

Appinventor wifi listesi

Salam Appinventorda wifi listesi nasil ekleye bilirim Soyle olacak ,wifi aglarini tarayacak

FirebaseDB Etiket Sorgulama

Merhaba FirebaseDB de etiket sorgulaması nasıl yapabiliriz? Etiketin olup olmadığını nasıl kontrol edebiliriz?

APP INVENTOR BİLGİ YARIŞMASI ACİL

Merhaba app inventor ile bir bilgi yarışması yapmak istiyorum sorularım word dosyası halinde bu soruları nasıl app inventore aktarabilirim ve rastgele bu sorulardan birinin çıkmasını nasıl sağlayabilirim

App Invertor Ufak Bir Yardım Gerekli

Vücut kitle indeksi  hesaplandıktan sonra normal VKİ için kaç kilo almalı yada vermeli hesaplayıp yazdırmak istiyorum. Normal vücut kitleksi 18.. Yani örnek vermek gerekirse, uygulamada boy ve kiloyu girip vki'yi hesaplattık ve vki sonucu 18 den büyük ise kaç kilo vermesi gerektiğini veya alması gerektiğini hesaplattırmak istiyorum. Vücut kitle indeksi hesaplatma formülüm bu şekilde.

Mert Efe
07 Aralık 2019 tarihinde soruldu

App İnventor Online Veri Alma

Merhaba sevgili geleceği yazanlar; bir uygulama yapıyorum. Elimde liste var. Örneğin ali, veli, ahmet, ayşe gibi. Benim yapmak istediğim ise bunları online bir sisteme aktarmak. Butona basınca online olarak bir isimi labele atacak. Randomda olur.Bunu nasıl yapabilirim.Yardımcı olurmusunuz? 

süleyman
15 Ağustos 2018 tarihinde soruldu

App İnventor fusion table sorunu

Arkadaşlar app inventor sipariş uygulamasının aynısını yaptm ancak  fusion table a uygulamamdan veri eklerken hesap açmamı istiyor ve hesap açsamda açmasamda Kimlik doğrulama hatası veriyor. Fusion table paylaşım ayarlarından herkese açık konuma getirdim oysaki ama ynede hata veriyor.