Turkcell | Geleceği Yazanlar

Android AnimationUtil sorunu çözemedim.

https://youtu.be/1c2TYKv50Ic Videoda görünen bonus buttonu animasyonunu yazabiliceğim kod örneği nedir bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi. Denemediğim kalmadı. AnimationUtil AnimationObject animation() Ama bir türlü bu işlemi gerçekleştiremedim. Saygılarımla.

Tuğrul Kocadağlar
11 Şubat 2020 tarihinde soruldu

android webview setsession sorunu

merhaba arkadaşlar bu şekilde bir kodum var bu kodum ile kendi siteme giriyorum fakat session tutmuyor bunu nasıl aktif ederim normal tarayıcıdaki gibi sessionları da tutsun 

farmayil ahmadov
03 Şubat 2020 tarihinde soruldu

Arduino ethernet modülü (enc28j60)

Merhabalar,

Arduino ethernet modülü(enc28j60) modülünü daha önce kullanan bir arkadaşın yardımına ihtiyacım var.  Modülümün çalıştığını kütüphanedki örneklerden test ettim. Ama kendi programımın konfigürasyonunu yaptım ve çalıştıramadım. Bilgisi olan yeşillendirirse sevinirim.

Erkan ünal
11 Ocak 2020 tarihinde soruldu

Photo Sensor ile Arduino +LCD ile Sıcaklık Ölçme

Lm35 sıcaklık sensörü ile LCD ekranda sıcaklık ölçümü yapabiliyorum ancak photo sensörü nasıl kullanacağımi bilmiyorum.soruda ise sensör gördükçe sıcaklık değerini guncelliyecek diyor. Photo sensör:bedok p18-d0150p-si4u2

Erkut YORULMAZ
02 Ocak 2020 tarihinde soruldu

Akıllı otopark yapımında yardım edebilirmisiniz? ACİL!

Akıllı otopark yapımı arduinoyla.otoparka araba geldiğinde girişteki sensör algılayacak ve kapı açılcak. Araba park yerine geldiğinde yeşil olan led kırmızı olucak 7 segmen displayda 5 olan park yeri sayısı 4 olucak bunun hem kodu hemde elektirik işi olucak lütfen bi yardım edin aciiilll!!!!

MUHAMMET EMİN BALCI
27 Aralık 2019 tarihinde soruldu

Arduino Kod birleştirmek

Merhaba herkese. Benim projem kısaca şu, matlab arduino arasında haberleşiyor obje görünce haberleşiyor kablo vasıtasıyla ona göre araç hareket ediyor. Ben buna bluetooth sensör ile kumandada eklemek istiyorum ama birleştirme işlemini beceremedim. Lütfen yardımcı olurmusunuz?

arduino matlab için olan kısım

void setup(){

Can
11 Aralık 2019 tarihinde soruldu

Arduino Uno ve ESP8266 WebServis(C#) Sorgulama

Merhaba Arkadaşlar ,
Bir süredir araştırıyorum ama henüz çalıştıramadım sistemi.
C# ile webservis oluşturdum.Bu webservise arduino ve ESP8266 kullanarak sorgu atmak ve gelen cevabı kullanmak istiyorum ama internette araştırdığım zaman neredeyse hepsi farklı bir site üzerinden sorgulama yapıyor.Benim istediğim direk kendi sistemime bağlanıp sorulama yapması.

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirlerse sevinirim.