Turkcell | Geleceği Yazanlar

Django PreviousNext Page yapımı

Merhaba, blog sitesi oluşturmaya çalışıyorum. Makalelerin görüntülendiği detay sayfasının altında previous ve next (makale) işlemi oluşturmaya çalışıyorum. Ancak nasıl yapacağımı bilemedim.

Berat Basri Eroğlu
19 Nisan 2020 tarihinde soruldu

PHPTabanlı Sitede Yönetici Panelinden Nasıl Haber Eklenir ?

Yönetici panelini yaptığım Haber sitesinde Admin panel üzerinden Siteye İçerik eklemek istiyorum. Panel üzerinden Metin editörü ile haberi yazmak ve yayınla dedikten sonra o yapmış olduğum haber için bir sayfa oluşturmasını ve o haberin anasayfada paylaşılmasını istiyorum. Bunu Php de nasıl yapabilirim. 

Bu tipte haber ekleme sayfası ama eklerken..

Haber sayfasnını adı

Turkcell filezilla bağlantı sorunu

Turkcell operatör den bilgisayarıma internet paylaşımı yapıyorum. Web programlama işi yaptığım için filezilla adında bir FTP dosya açma programı kullanıyorum.fakat bu sadece Turkcell de çalışmıyor. Sebebini bulamadım. Başka operatör de çalışıyor. Web tasarım işleri için çok önemli bir program.turkcell müşteri hizmetleri nide aradım ama çözüm olmadı. Acil yardım arıyorum.

Murat Yaramış
27 Ocak 2020 tarihinde soruldu

.NET Framework Cloud Based Web Application

.NET Framework'te Bulut tabanlı web uygulaması geliştirmem gerekiyor. Bu projeyi yapabilmek için nasıl bir yol izlemeliyim? İlginiz için şimdiden teşekkürler.