Turkcell | Geleceği Yazanlar

Almak İstediğin Eğitimi Seç

Teknoloji dünyasının en güncel ve kolay anlaşılır eğitimleriyle kendini geliştir! Geleceği Yazanlar Platformunda, mobil programlamadan veri bilimi ve yapay zekaya; oyun geliştirmeden, veri tabanı programlamaya kadar çok çeşitli ve zengin içerikli eğitim seni bekliyor. Gelişmek istediğin alanı seç ve hemen öğrenmeye başla! Kendine yatırım yap. Eğitim sertifikalarını birer birer tamamla. Geleceği bugünden öğrenerek yeni dünyanın fırsatlarını yakala!

Temel Linux

Temel Linux

En çok bilinen ve kullanılan açık kaynak kodlu işletim sistemi olan Linux’u ve işletim sistemlerinin en temel parçası olan çekirdek yazılımının detaylarını öğrenebilirsin.

İncele
4 Eğitim

Veri Bilimi

Veri Bilimi ve Yapay Zekaya Giriş

Bu eğitimle günlük hayatımızın bir parçası haline gelen yapay zeka uygulamaları ve 21. Yüzyılın en önemli meslekleri arasında gösterilen veri biliminin temellerini öğrenebilirsin.

İncele
1 Eğitim

Veri Okuryazarlığı

Veri Okuryazarlığı eğitimi sayesinde veri ile konuşabilmek için gerekli olan temel kavramlar, merkezi eğilim ölçüleri, dağılım ölçüleri ve istatistiksel düşünce konuları hakkında bilgiler edinebilirsin.

İncele
1 Eğitim

Python

Veri Bilimi ve Yapay Zeka teknolojilerinde önemli bir yer tutan Python eğitimi ile programlama yeteneklerini ileri seviyeye taşıyabilir ve yazılım dünyasına hızlı bir giriş yapabilirsin.

İncele
4 Eğitim

Veri Manipülasyonu

Veri manipülasyonu kavramını anlamak ve veri manipülasyonu için gerekli olan teknik yetenekleri öğrenmek için ilk adımı bu eğitim ile atabilirsin.

İncele
2 Eğitim

Veri Görselleştirme

Python içerisinde yer alan veri görselleştirme araçlarını tanıyarak, grafik görselleştirme teknikleri ile yorumlama kabiliyetlerini artırabilirsin.

İncele
1 Eğitim

Veri Bilimi için İstatistik

Eğitim sayesinde veri biliminin temel kavramlarından biri olan istatistik ile veri biliminin ilişkisini öğrenebilir, istatistik konularının gerçek hayat iş uygulamaları ile nasıl ele alındığını bulabilirsin.

İncele
2 Eğitim

Veri Ön İşleme

Veri işlemede kullanılan tekniklerin anlatıldığı Phyton ile Veri Ön İşlemi eğitimi sayesinde veri temizleme, veri standardizasyonu, veri indirgeme ve değişken dönüşümleri hakkında bilgiler edinebilirsin.

İncele
1 Eğitim

Makine Öğrenmesi

Günlük hayatımızın pek çok alanında kullanılan ve yapay zekanın bir alt kümesi olarak gösterilen Makine Öğrenmesi eğitimi ile karmaşık verileri hızlı ve otomatik olarak analiz etmenin temellerini öğrenebilirsin.

İncele
5 Eğitim

Python ile Büyük Veri

Büyük verinin bileşenlerini ve büyük veri ekosisteminde yer alan kütüphaneler hakkında bilgiler edineceğin Phyton ile Büyük Veri eğitimi ile veriden faydalı bilgi çıkarma süreçlerini öğrenebilirsin.

İncele
1 Eğitim

Veri Bilimi Proje Döngüsü

İş problemlerinin çözümünde önemli faydalar sağlayacak eğitim sayesinde veri bilimi proje döngüsünün nasıl gerçekleştirebileceğini öğrenebilirsin.

İncele
1 Eğitim

Mobil Programlama

Android

Android eğitimine başlayarak mobil uygulama geliştirmenin temellerini öğrenebilir ve eğitimden edindiğin bilgilerle kendi Android uygulamanı hayata geçirebilirsin.

İncele
4 Eğitim

App Inventor

Grafiksel arayüzündeki blokları kullanarak Android uygulamaları geliştirilmesine imkan tanıyan App Inventor eğitimini tamamla, uygulama geliştirenlerin dünyasına katıl.

İncele
5 Eğitim

iOS

iOS eğitimi ile Objective-C dünyasıyla tanışabilir, dilin kavramları ve uygulamaya yönelik bilgiler edinebilir ve bu sayede iOS uygulamalarını hayata geçirebilirsin.

İncele
6 Eğitim

Oyun Programlama

Scratch

Scratch eğitimi ile kendi projeni, animasyonunu, hikayeni, oyununu, müziğini ve simülasyonunu oluşturabilir, bilgisayar programlamanın kendine özgü özelliklerini öğrenebilirsin.

İncele
2 Eğitim

Oyun Geliştirme

Oyun Geliştirme eğitimi ile oyuna hazırlık süreci, oyun tasarımı, oyun geliştirmede kullanılan teknolojiler ve çok daha fazlası hakkında bilgiler edinebilirsin.

İncele
2 Eğitim

Unity

Unity eğitimi ile oyun dünyasına giriş yapabilir, hayal gücünüzü kullanarak kendi oyunlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

İncele
5 Eğitim

Programlama

C#

C# eğitimi ile geliştirme ortamını detaylı olarak inceleyebilir, .Net platformu ve C# dilinin temellerini öğrenebilirsin.

İncele
1 Eğitim

Robotik ve Kodlama

Arduino

Bilgisayar üzerinden yapacağın kodlamalarla interaktif nesneler geliştirebileceğin Arduino eğitimiyle kodlarını harekete geçirebilirsin!

İncele
4 Eğitim

Veritabanı Programlama

Microsoft SQL Server

Dünyada en çok kullanılan veritabanı sistemlerinden biri olan Microsoft SQL Server eğitimi ile veri dilinin ince ayrıntılarını keşfedebilirsin.

İncele
4 Eğitim

Dijital Okuryazarlık

Dijital Okuryazarlık

Dijital Okuryazarlık eğitimi ile bilgisayar ve internet dünyasına ilk adımını atabilir, ofis programları, sosyal medya kullanımı, akıllı cihazlar ve uygulamalar hakkında temel bilgileri öğrenebilirsin.

İncele
4 Eğitim

Web Programlama

Web Programlama

Web Programlama eğitimi ile HTML, CSS ve JavaScript öğrenerek becerilerini geliştirebilir ve kendi yazdığın kodlarla web sitelerini oluşturabilirsin.

İncele
6 Eğitim

Temel Network

Temel Network

Network sistemi, internet aracılığıyla yapabildiğimiz her şeyin altyapısını oluşturuyor. Sen de bu sistemin temellerini öğrenerek, Network dünyasına giriş yapabilirsin.

İncele
1 Eğitim

Turkcell Akademi Eğitimleri

Turkcell Akademi Eğitimleri

Kariyerinin her adımında sana yardımcı olacak ve gerçek potansiyelini ortaya çıkarmanı sağlayacak eğitimler şimdi Geleceği Yazanlar’da!

İncele
5 Eğitim