Almak İstediğin Eğitimi Seç

Teknoloji dünyasının en güncel ve kolay anlaşılır eğitimleriyle kendini geliştir! Geleceği Yazanlar Platformunda, mobil programlamadan veri bilimi ve yapay zekaya; oyun geliştirmeden, veri tabanı programlamaya kadar çok çeşitli ve zengin içerikli eğitim seni bekliyor. Gelişmek istediğin alanı seç ve hemen öğrenmeye başla! Kendine yatırım yap. Eğitim sertifikalarını birer birer tamamla. Geleceği bugünden öğrenerek yeni dünyanın fırsatlarını yakala

Dijital Okuryazarlık

Dijital Okuryazarlık

Dijital Okuryazarlık eğitimi ile bilgisayar ve internet dünyasına ilk adımını atabilir, ofis programları, sosyal medya kullanımı, akıllı cihazlar ve uygulamalar hakkında temel bilgileri öğrenebilirsin.

İncele
4 Ders

Mobil Programlama

Android

Android eğitimine başlayarak mobil uygulama geliştirmenin temellerini öğrenebilir ve eğitimden edindiğin bilgilerle kendi Android uygulamanı hayata geçirebilirsin.

İncele
4 Ders

App Inventor

Grafiksel arayüzündeki blokları kullanarak Android uygulamaları geliştirilmesine imkan tanıyan App Inventor eğitimini tamamla, uygulama geliştirenlerin dünyasına katıl.

İncele
5 Ders

iOS

iOS eğitimi ile Objective-C dünyasıyla tanışabilir, dilin kavramları ve uygulamaya yönelik bilgiler edinebilir ve bu sayede iOS uygulamalarını hayata geçirebilirsin.

İncele
6 Ders

Kotlin ile Android Programlama

Kotlin ile Android Programlama eğitimi sayesinde mobil dünyaya giriş yapabilir, tüm Android cihazlara uygulama geliştirebilir ve geliştirdiğiniz uygulamaların geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İncele
3 Ders

React Native

Günümüzün en popüler cross-platform mobil uygulama geliştirme platformlarından biri olan React Native'i, bu eğitimle beraber tüm yönleriyle öğrenebilirsiniz.

İncele
3 Ders

Swift ile iOS Programlama

Swift ile iOS Programlama eğitimi sayesinde mobil dünyaya giriş yapabilir, iPhone, iPad için uygulama geliştirebilir ve geliştirdiğiniz uygulamaların geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.  

İncele
3 Ders

Oyun Programlama

Oyun Geliştirme

Oyun Geliştirme eğitimi ile oyuna hazırlık süreci, oyun tasarımı, oyun geliştirmede kullanılan teknolojiler ve çok daha fazlası hakkında bilgiler edinebilirsin.

İncele
2 Ders

Scratch

Scratch eğitimi ile kendi projeni, animasyonunu, hikayeni, oyununu, müziğini ve simülasyonunu oluşturabilir, bilgisayar programlamanın kendine özgü özelliklerini öğrenebilirsin.

İncele
2 Ders

Scratch 3.0

1 Ders

Unity

Unity eğitimi ile oyun dünyasına giriş yapabilir, hayal gücünüzü kullanarak kendi oyunlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

İncele
5 Ders

Programlama

C# Form ile Görsel ve Nesne Tabanlı Programlama

Dünya genelinde en fazla kullanılan 5 programlama dilinden biri olan C#’ın form ve veri tabanı bileşenleri ile hayalini kurduğunuz projeleri gerçek dünya ile buluşturabilirsiniz. Bu eğitim için ihtiyacınız olan 2 materyal var, bunlar; güçlü bir öğrenme arzusu ve istikrarlı bir çalışma. Sizler için hem teoride hem pratikte olabildiğince detaylı bir şekilde hazırladığımız eğitimimiz 6 ana modülden oluşmaktadır. Müfredatımız toplamda 256 ders ve yaklaşık 18.5 saatlik eğitim videosu içeriğine sahiptir.

İncele
6 Ders

C# ile Algoritma ve Programlama

En temel programlama dillerinden biri olan C# programlama dilini öğrenerek yazılım ve kodlama dünyasına ilk adımı atabilirsin.

İncele
2 Ders

Java

Dünyanın en popüler programlama dillerinden biri olan Java ile platformdan bağımsız uygulamalar geliştirebilirsiniz. 

İncele
3 Ders

Kotlin

Google’ın 3. resmi yazılım dili olarak Kotlin’i kabul etmesiyle birlikte, esnek ve performanslı yapısı sayesinde hızla kullanıcı kitlesi artan Kotlin eğitimi ile yazılım dünyasındaki yerinizi alabilirsiniz.

İncele
3 Ders

Swift

Apple’ın son geliştirdiği programlama dili olan, esnek ve performanslı yapısı ile ön plana çıkan Swift programlama dilini öğrenerek yazılım dünyasındaki yerinizi alabilirsiniz.

İncele
3 Ders

Robotik ve Kodlama

Arduino

Bilgisayar üzerinden yapacağın kodlamalarla interaktif nesneler geliştirebileceğin Arduino eğitimiyle kodlarını harekete geçirebilirsin!

İncele
4 Ders

Turkcell RPA

Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz RPA teknolojisi, dünyada katlanarak büyüyen bir kavram ve sektör haline gelmiştir. Turkcell RPA teknolojisi ile RPA dünyasındaki yerinizi alabilirsiniz.

İncele
4 Ders

Temel Linux

Temel Linux

En çok bilinen ve kullanılan açık kaynak kodlu işletim sistemi olan Linux’u ve işletim sistemlerinin en temel parçası olan çekirdek yazılımının detaylarını öğrenebilirsin.

İncele
4 Ders

Temel Network

Temel Network

Network sistemi, internet aracılığıyla yapabildiğimiz her şeyin altyapısını oluşturuyor. Sen de bu sistemin temellerini öğrenerek, Network dünyasına giriş yapabilirsin.

İncele
1 Ders

Turkcell Akademi Eğitimleri

Turkcell Akademi Eğitimleri

Kariyerinin her adımında sana yardımcı olacak ve gerçek potansiyelini ortaya çıkarmanı sağlayacak eğitimler şimdi Geleceği Yazanlar’da!

İncele
5 Ders

Veri Bilimi

Derin Öğrenme

Günümüzde yaygınlaşmakta olan chatbotlar, sesli asistanlar ve otonom araçlar gibi teknolojilerin ileride tamamen yaşantımıza gireceği dünyada, bu teknolojiler için gerekli olan teknik yetkinlikleri öğreneceğimiz bu bölümde, derin öğrenme dünyasının büyük atmosferine ilk adımlarımızı atmış olacağız.

İncele
5 Ders

İleri Python

Tüm eğitimleri tamamlamak ve sınavı başarıyla geçerek sertifikaya hak kazanmak senin elinde! Şimdi zaman kaybetmeden eğitime başla!

İncele
4 Ders

Makine Öğrenmesi

Günlük hayatımızın pek çok alanında kullanılan ve yapay zekanın bir alt kümesi olarak gösterilen Makine Öğrenmesi eğitimi ile karmaşık verileri hızlı ve otomatik olarak analiz etmenin temellerini öğrenebilirsin.

İncele
5 Ders

OpenCV

Görüntü işleme amacıyla kullanılan OpenCv kütüphanesi ile temel işlevler, fonksiyonlar, öznitelik saptama ve nesne tespiti konuları hakkında teorik bilgileri öğrenerek örnek resim ve videoalr ile konunun pekişmesini sağlayabilirsin.

İncele
5 Ders

Python

Veri Bilimi ve Yapay Zeka teknolojilerinde önemli bir yer tutan Python eğitimi ile programlama yeteneklerini ileri seviyeye taşıyabilir ve yazılım dünyasına hızlı bir giriş yapabilirsin.

İncele
4 Ders

Python ile Büyük Veri

Büyük verinin bileşenlerini ve büyük veri ekosisteminde yer alan kütüphaneler hakkında bilgiler edineceğin Phyton ile Büyük Veri eğitimi ile veriden faydalı bilgi çıkarma süreçlerini öğrenebilirsin.

İncele
1 Ders

Veri Bilimi için İstatistik

Eğitim sayesinde veri biliminin temel kavramlarından biri olan istatistik ile veri biliminin ilişkisini öğrenebilir, istatistik konularının gerçek hayat iş uygulamaları ile nasıl ele alındığını bulabilirsin.

İncele
2 Ders

Veri Bilimi Proje Döngüsü

İş problemlerinin çözümünde önemli faydalar sağlayacak eğitim sayesinde veri bilimi proje döngüsünün nasıl gerçekleştirebileceğini öğrenebilirsin.

İncele
1 Ders

Veri Bilimi ve Yapay Zekaya Giriş

Bu eğitimle günlük hayatımızın bir parçası haline gelen yapay zeka uygulamaları ve 21. Yüzyılın en önemli meslekleri arasında gösterilen veri biliminin temellerini öğrenebilirsin.

İncele
1 Ders

Veri Görselleştirme

Python içerisinde yer alan veri görselleştirme araçlarını tanıyarak, grafik görselleştirme teknikleri ile yorumlama kabiliyetlerini artırabilirsin.

İncele
1 Ders

Veri Manipülasyonu

Veri manipülasyonu kavramını anlamak ve veri manipülasyonu için gerekli olan teknik yetenekleri öğrenmek için ilk adımı bu eğitim ile atabilirsin.

İncele
2 Ders

Veri Okuryazarlığı

Veri Okuryazarlığı eğitimi sayesinde veri ile konuşabilmek için gerekli olan temel kavramlar, merkezi eğilim ölçüleri, dağılım ölçüleri ve istatistiksel düşünce konuları hakkında bilgiler edinebilirsin.

İncele
1 Ders

Veri Ön İşleme

Veri işlemede kullanılan tekniklerin anlatıldığı Phyton ile Veri Ön İşlemi eğitimi sayesinde veri temizleme, veri standardizasyonu, veri indirgeme ve değişken dönüşümleri hakkında bilgiler edinebilirsin.

İncele
1 Ders

Veritabanı Programlama

Microsoft SQL Server

Dünyada en çok kullanılan veritabanı sistemlerinden biri olan Microsoft SQL Server eğitimi ile veri dilinin ince ayrıntılarını keşfedebilirsin.

İncele
4 Ders

SQL ile Veritabanı Sorgulama

Dünyanın en çok kullanılan veritabanı yönetim sistemlerinden olan Microsoft SQL Server üzerinde SQL dilini öğrenerek "Veri Sorgulama"yı SQL Server'ın script dili olan T-SQL'i öğrenerek "Veritabanı Programlama"yı SQL Server'ın yönetim araçlarını ve metriklerini öğrenerek bir "Veritabanı Yönetim Sistemi"ni yönetmeyi uçtan uca öğreneceksin.

İncele
4 Ders

Web Programlama

Angular

SPA(Single Page Application) uygulama yapılmasına olanak sağlayan Angular javascript framework’ü ile web uygulamaları yapmayı öğreneceksiniz.

İncele
4 Ders

Asp.Net Core MVC

.Net SDK ( Net Core MVC) ile milyonlarca kullanıcının ziyaret edebileceği web sayfalarını kodlamayı ve tasarlamayı öğreneceksiniz.

İncele
4 Ders

React

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinin tercih ettiği, günümüzün en popüler arayüz geliştirme araçlarından biri olan React.JS’i bu eğitimle birlikte tüm yönleriyle öğrenebilirsiniz.

İncele
4 Ders

Web Programlama

Web Programlama eğitimi ile HTML, CSS ve JavaScript öğrenerek becerilerini geliştirebilir ve kendi yazdığın kodlarla web sitelerini oluşturabilirsin.

İncele
6 Ders