Türkiye’nin en büyük yazılım platformunda sen de gönüllü ol!

Hemen Başvur

Geleceği Yazanlar 2013 yılından itibaren Türkiye’nin yazılım geliştirme konusunda öncü ülke haline gelmesi için; çocuklara, gençlere ve yetişkinlere yönelik Türkçe mobil ve web programlama başta olmak üzere yeni teknolojilerle ilgili eğitim fırsatı sunan Türkiye’nin en büyük yazılım platformudur.

Bugüne kadar üniversite öğrencilerinden, akademisyenlere, çocuklardan gençlere, Suriyeli misafirlerden kadınlara kadar farklı hedef kitlelerine dönük olarak birçok farklı proje, yarışma ve eğitim gerçekleştirdik.

Hayata Geçirdiğimiz Projeler

Üniversitelerde Yazılım Eğitimi
Uygulama Maratonu
Oyun Geliştirme Atölyesi
Müzik Maratonu
Üstün Zekalı Çocuklara Kodlama Eğitimi
Suriyeli Çocuklara Kodlama Eğitimi
Geleceği Yazan Kadınlar
Tester Kadınlar Projesi ile Turkcell’de İstihdam Fırsatı
Turkcell’in Çocukları Geleceği Yazıyor
GNÇ Bi’Fikir

Geleceği Yazanlar Gönüllülerine Katıl !

Image
Geleceği Yazanlar Gönüllüsü Kimdir?

Turkcell’in sosyal sorumluluk projesi olan Geleceği Yazanlar’ın hayata geçirdiği proje ve etkinliklerde yer alan, Geleceği Yazanlar ekibi ile beraber çalışarak Türkiye’yi yeni teknolojilerle tanıştıran, bilgiyi üretmeye ve paylaşmaya gönüllü olan kişilerdir.

Image
Gönüllü Olarak Neler Yapabilirsin?

Yazılım dünyasının nabzını tutan Geleceği Yazanlar platformuna gönüllü olarak katılarak farklı yaş gruplarına yönelik eğitimler verebilir, projelerde mentor olarak yer alabilir veya eğitmen olarak görev alabilirsin. Ayrıca uzman olduğun konularda blog yazılarınla fikirlerini aktarabilir, soru-cevap bölümünde moderatör olarak diğer kullanıcılara destek olabilir veya eğitim içeriği hazırlayabilirsin.

Image
Projede Yer Almak için Ne Yapmalısın?

Geleceği Yazanlar platformunda pek çok proje yer alıyor. Projelerin gerektirdiği temel niteliklere sahip olman ve paylaşım konusunda istekli olman projelere katılma noktasında yeterli olacak. Niteliklerinle platforma katkı sağlamak için Turkcell Geleceği Yazanlar Gönüllüleri Başvuru formu'nu doldurabilir ve platforma giriş için ilk adımı atabilirsin.

Geleceği Yazanlar gönüllüsü olmak için ilk adım Başvuru Formu’nu doldurmak! Yaptığın başvurular Geleceği Yazanlar ekibi tarafından değerlendirilecek, uygun nitelikleri sağlaman halinde sen de Geleceği Yazanlar Gönüllüsü olabileceksin.

Türkiye’nin en büyük yazılım platformunda sana da bir yer ayırdık.
Gönüllü olmak için hemen başvur!
Hemen Başvur