GELECEĞİ YAZANLAR BLOG

Geleceği Yazan Kadınlar İl Final Sonucları

Mehmet Aca - 26 Eylül 2017

24 Nisan’da başvuru süreciyle başlayan Geleceği Yazan Kadınlar projemizde önemli bir dönüm noktasına geldik. Mobil kodlama ile ilgili yeni bilgiler edindiğiniz ve yoğun emek sarfettiğiniz iki aylık yoğun eğitim ve iki buçuk aylık bir proje geliştirme süreci sonucunda il seçmeleri heyecanını birlikte yaşadık. Jürimiz, objektif değerlendirme kriterleri çerçevesinde her grubun finalistini puanlarıyla saptadı. Aşağıdaki link’ten grup finalistlerine ulaşabilirsiniz. Ara Final süreci için ayrıca detaylı bir bilgilendirme mesajı paylaşacağız.
 
Projeye katılan ve sunumlarını gerçekleştiren tüm katılımcılarımıza TOBB ve Turkcell olarak teşekkür ederiz. İl seçmeleri aşamasına kadar gelmiş tüm katılımcıları Geleceği Yazan Kadınlar ailesinin bir parçası olarak görüyor, ileriki dönemde sunacağımız etkinliklerden sizleri haberdar etmek istiyoruz. Bu nedenle lütfen BİP grubumuzu takip etmeye devam edin.  

İl Final Sonuçları için tıklayınız

4 Cevap

jennyhannb

16 Ocak 2018

Mobil kodlama ile ilgili yeni bilgiler edindiğiniz ve yoğun emek sarfettiğiniz iki aylık yoğun eğitim ve iki buçuk aylık bir proje geliştirme süreci sonucunda il seçmeleri heyecanını birlikte yaşadık, visit free happy wheels games for everybody! 

mariaden

21 Şubat 2018

don't forget saving the plot in pdf or svg layout. Then you can open the report in Inkscape or Adobe Illustrator and make modifications (which includes shifting around assignment writing uk the labels, converting font sizes, making strains thicker)

Natasha Aiken

21 Şubat 2018

The field is in an immaturity organize with a significant number of diary articles, writing surveys and books being distributed on ladies business visionaries. Our University Assignments discoveries propose that there is as yet far to go as far as building a solid hypothetical construct for look into in light of ladies business.

carl dixon

28 Mart 2018

Well its so good to see that equality is prevailing somehow, the society is ignorant about woman and ideology is very different, no fun can be found around, this literally not a cool thing to see around, Essay Writing Help have been one of the greatest help for me lately.

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.