Turkcell | Geleceği Yazanlar

ETKİNLİKLER

Tarih:
16 Mayıs 2014, Cuma - 17 Mayıs 2014, Cumartesi

Etkinliğin Sayfası

Android Developer Days 2014

Android Geliştirici Günleri gelen katılımcıların ufuklarını genişletmek, ülkemizde de gönüllü insanların uluslararası işler yapabildiğini göstermek için 2014 çalışmalarına bir kez daha başlıyor.

Android Geliştirici Günleri 16/17 Mayıs 2014 tarihlerinde, Ankara-ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde herkese açık ve ücretsiz olarak tekrar düzenlenecek. Geçen yılkinden çok daha görkemli geçmesi beklenen Android Developer Days etkinliğinde, Geleceği Yazanlar ekibi olarak biz de yerimizi alacağız.

Ayrıntıları çok yakında sizlerle yine burada paylaşacağız :).

7 Cevap

Furkan KURT

05 Ocak 2014

Merhabalar, Android Geliştirici Günleri malum her sene yapılıyor. ANKARA'da olması da ulaşımı zorlaştırıyor. Geleceği Yazanlar Ekibi olarak herhangi bir otobüs vb. ulaşım aracı kiralanacak mı? Ulaşım sıkıntısı nedeniyle eminim ki bir çok arkadaşımız gelemeyecek... Bu tür bir organizasyon yapsanız çok çok iyi olur :)

İsmail Ulusoy

22 Şubat 2014

Ulaşım problemi ve okulum sebebiyle gelemiyorum laylaykom'unda söylediği gibi. Daha uygun şartlar hazırlansada herkes gidebilse keşke :)

Halil ÖNCEN

24 Şubat 2014

Ulaşım sorunu çözülmesi gerekir. Ankara dışından gelecekler için servis kaldırılması vb.

Cüneyt Ayyıldız

12 Mart 2014

Ankara'ya alternatif olarak Istanbul'da da bir etkinlik gerceklestirirlirse ankaraya nazaran daha fazla katilimci olacagini dusunuyorum. Umarim Istanbul icinde bir etkinlik planlaniyordur, cunku Ankara'ya ulasim buyuk bir sıkıntı olacaktir.

Aykut Uludağ

16 Nisan 2014

Bilkent etkinlğinize gelemedim sertifikayı alamadım dolayısıyla bu etkinliğinizde sertifika veriyor musunuz?

Sayfalar

Yorum Ekle

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.