Gamex 2015 Uluslararası Oyun Fuarı'nda /G adı verilen özel sektör etkinlikleri dizisi de yer alıyor. Oyunder, 10. kez düzenlediği bu etkinlikler dizisinde sektörel paydaşları, profesyoneller ileriye yönelik olarak bu sektörde yer almayı hedefleyenleri ve sektörel gelişmeler hakkında daha fazla fikir sahibi olmak isteyenleri bir araya getiriyor.

Gamex'te panel olmayan tek etkinlik olan "Bağımsız bir Oyun Geliştirici olmak" sayesinde oyun geliştirmek isteyenler ve hali hazırda bu sektörde yer alanlar birçok önemli bilgiye sahip olacak. Katılımcılar, Yunus Ayyıldız'ın, iki hafta içinde yaklaşık 140.000 adet "paid download" alan Hocus adlı oyunu ve daha önce gerçekleştirdiği ROP projesi üzerinden kendi perspektifini anlattığı konuşmasını dinleyebilecek.

Etkinlik, Gamex 2015 Fuar alanı içinde bulunan seminer salonunda gerçekleşecek. Bu sebeple fuar alanında giriş için ek bir kayıt gerçekleştirmek gerekmektedir. Ücretsiz çevrimiçi fuar kaydınızı tamamlamayı ve ayrıca Gamex 2015 online fuar davetiyenizi almayı unutmayın.

 

Gamex: Türkiye'de Bağımsız Bir Oyun Geliştirici Olmak

Yer: Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı
Tarih: 18 Aralık 2015
Saat: 14:00 - 15:00

-
Son Başvuru Tarihi
gamex_thumb.png