Turkcell | Geleceği Yazanlar

ETKİNLİKLER

Tarih:
8 Mart 2014, Cumartesi - 12 Nisan 2014, Cumartesi

Son Başvuru Tarihi:
21 Şubat 2014, Cuma

Etkinliğin Sayfası

Geleceği Yazanlar Mobil Oyun Atölyesi

Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Geleceği Yazanlar Mobil Oyun Atölyesi ile 6 hafta sürecek bir yolculuğun başvurularını tüm oyun geliştiricilere açıyor.

Türkiye'nin ilk Mobil Oyun Atölyesi olan Geleceği Yazanlar Mobil Oyun Atölyesi, Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Laboratuvarı ve Turkcell Geleceği Yazanlar Sosyal Sorumluluk Projesi'nin birlikte adım attıkları bir mobil oyun geliştirme programı.

8 Mart Cumartesi günü Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Laboratuvarı'nda başlayacak, 12 Nisan Perşembe günü sonlanacak olan Geleceği Yazanlar Mobil Oyun Atölyesi'nin odağı, mobil platform oyunları. Programa katılan herkese alanında uzman yerli ve yabancı birbirinden değerli isimlerle tanışma fırsatı sunuluyor. Bunun yanında katılımcılara sürpriz ufak hediyelerimiz de var :).

6 Cevap

ERDi Kökyem

05 Şubat 2014

Arzu etmek herseydir.

nurtaç

14 Şubat 2014

abi üniversitede okuyan bi adam olarak sizin bu etkinliğinizden hiç haberim yok rast gele buldum. üniversitelere yönelik nasıl bir tanıtım faaliyeti içindesiniz bi açıklamak mı istediniz güzellikler :))

İsmail Ulusoy

22 Şubat 2014

Lise son sınıfım ve okadar çok gelmek istiyorumki. 12 yaşlarımdan beri mobil platformun resmen delisi olmuş şekilde uğraşıyorum pratik olarak çok yükseldim ama okulum sebebiyle yazılıma geçmeye fırsat olmadı. Bu sene üniversiteye hazırlanıyorum ve ne tesadüftürki Bahçeşehir üniversitesini araştırırken burda denk geldim. Bana bu konularda daha fazla yardımcı olacak birisi varmı ?

Sefa

24 Şubat 2014

Eğer burada eğitim görmeye hak kazanırsam hayatım değişecek, c# ile hayatımı yazıcam adeta... Teşekkürler Turkcell.

Sezer Maden

07 Mart 2014

Uzatma imkanınız varsa çok iyi olur. İleri Seviye Unity3D biliyorum..

Sayfalar

Yorum Ekle

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.