Hasancan Zubaroğlu
Hasancan Zubaroğlu
Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi Hatay
25/09/2013 tarihinden beri üye
1260 GY Puanı
1K GY Sırası
5 Rozet
6 Sertifika
8 Soru Sordu
6 Cevap Verdi
0 Blog Yazısı
0 Etiket Takibi

Hakkında

Hedefim ve en büyük hayalim iyi bir Bilgisayar Mühendisi olabilmek. Kod yazmak, uygulamalar geliştirmek en büyük hobim. İlk android uygulamam: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hasa...

Hedefim ve en büyük hayalim iyi bir Bilgisayar Mühendisi olabilmek. Kod yazmak, uygulamalar geliştirmek en büyük hobim. İlk android uygulamam: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hasancan.zubaroglu.sessizsinema HDTV Canlı TV İzle: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hasancan.zubaroglu.hdtv

İş Tecrubesi

Kullanıcıya ait İş tecrübesi bilgisi bulunmamaktadır.

Eğitim Geçmişi

Kullanıcıya ait Eğitim geçmişi bilgisi bulunmamaktadır.

Sertifikalar & Başarılar

GY Sertifikaları (6)
201 Sertifikası
Veriliş Tarihi: Şubat 2014
101 Sertifikası
Veriliş Tarihi: Aralık 2013
Android 401 Sertifikası
Veriliş Tarihi: Aralık 2013
Android 301 Sertifikası
Veriliş Tarihi: Aralık 2013
Android 201 Sertifikası
Veriliş Tarihi: Aralık 2013
Android 101 Sertifikası
Veriliş Tarihi: Eylül 2013
Diğer Sertifikaları (0)
Kullanıcıya ait sertifika bulunmamaktadır.
Test Sonuçları (0)

Kullanıcıya ait test sonucu bulunmamaktadır.

Dil Becerileri

Son Forum Aktiviteleri

14
Tümünü Gör

Uygulamam askıya alındı

Merhaba,

Google Play deki 60.000 den fazla indirme alan Canlı TV izle HDTV+ isimli uygulamam az önce askıya alındı. Askıya alınmadan birkaç saat önce uygulama açıklamasında bir değişiklik yapmıştım. Uygulamanın ikonu orjinal ve tarafımdan tasarlatıldı. Ancak uygulamanın içinde birçok kanalın logosu bulunuyor. Uygulamanın askıya alınmasına itiraz edeceğim ingilizcesi iyi olan bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

Bana gelen mail:

This is a notification that your application, Canlı TV izle - HDTV+, with package ID com.hasancan.zubaroglu.hdtv, has been removed from the Google Play Store.

REASON FOR REMOVAL: Violation of the intellectual property and impersonation or deceptive behavior provisions of the Content Policy. Please refer to the IP infringement and impersonation policy help article for more information.

This particular app has been disabled as a policy strike. If your developer account is still in good standing, you may revise and upload a policy compliant version of this application as a new package name.

This notification also serves as notice for remaining, unsuspended violations in your catalog, and you may avoid further app suspensions by immediately unpublishing any apps in violation of (but not limited to) the above policy. Once you have resolved any existing violations, you may republish the app(s) at will. Before publishing applications, please ensure your apps’ compliance with the Developer Distribution Agreement and Content Policy.

All violations are tracked. Serious or repeated violations of any nature will result in the termination of your developer account, and investigation and possible termination of related Google accounts. If your account is terminated, payments will cease and Google may recover the proceeds of any past sales and the cost of any associated fees (such as chargebacks and payment transaction fees) from you.

If you feel we have made this determination in error, you can visit the Google Play Help Center article for additional information regarding this removal.

The Google Play Team

İyi akşamlar.

 

picture-4918-1394634612.jpg
7 yıl 5 ay önce yanıtladın

ViewPager' da iki farklı layout dosyası kullanma

Merhaba, tek bir ViewPager in içinde iki farklı layout dosyasını nasıl kullanabilirim ?

picture-4918-1394634612.jpg
7 yıl 10 ay önce yanıtladın

Android Launcher Uygulaması

Merhaba arkadaşlar. Şu sıralar bir Launcher uygulaması üzerinde çalışmaktayım. Uygulamanın ana ekranını ve menüsünü(Tüm uygulamaların listelendiği yer) tasarladım. Ana ekranda tüm uygulamaların listelendiği menüyü açmak için bir ImageView var. ImageView e tıklandığında tüm uygulamaları GridView de listeliyor. Ancak menünün açılması 5 - 6 saniye sürüyor. Bu süreyi azaltmak için ne gibi çözümler bulabilirim? Uygulamaları veritabanında tutup menü açıldığında uygulamaları veritabanından almak sorunu çözer mi?

 

picture-4918-1394634612.jpg
7 yıl 10 ay önce yanıtladın

Sayfa kaydırma

Arkadaşlar şu an bir Launcher uygulaması geliştiriyorum. Ana ekranda sayfayı sağa veya sola kaydırmak için hangi View leri kullanabilirim?

Admob doğrulama pini

Merhaba, bugün benim Admob hesabım eşik noktasına ulaştı ve pin doğrulama için adresime posta gönderilecek. Ancak hesabımdaki adres eksik. Hesabımdaki adresi güncellememe rağmen pin doğrulama sayfasında hala eski adresim gözükmekte. Adresi düzeltmek için ne yapabilirim?

picture-4918-1394634612.jpg
7 yıl 11 ay önce yanıtladın

geri tusuna basınca tarayıcıda

picture-4918-1394634612.jpg
26 Haziran 2014 tarihinde cevaplandı

WebView in olduğu activity class ında onBackPressed metoduna şu kodu ekleyebilirsin.

[code]webView.goBack();[/code]

Android Launcher Uygulaması

picture-4918-1394634612.jpg
20 Haziran 2014 tarihinde cevaplandı

Cevabınız için teşekkürler. Bir sorum daha olacak. Uygulamaları veritabanına kaydederken sadece paket adını kaydedip daha sonra uygulamaları listelerken paket adına göre adını ve ikonunu getirmek performans konusunda sıkıntı yaratır mı?

onCreate metodunun içine yazılan kodlama çalışmıyor

picture-4918-1394634612.jpg
19 Mayıs 2014 tarihinde cevaplandı

MainActivity sınıfındaki kodları da ekleyebilir misin?

Stringdeki Bir Kelimenin Belli Bir Harfine Erişmek

Şöyle yapabilirsiniz;

[code]

String kelime = "kelime";
char[] harfler = kelime.toCharArray();

[/code]