Turkcell | Geleceği Yazanlar

Sorular

30 dk sonra çalan alarm

Merhabalar ben uygulama tasarlıyoruz ama alarmanger olayını anlamak için bir butona basınca 30 dj sonra çalan alarm eklemek istiyorum . Birisi bunu hakkında nasıl yapacağımı bir kod dizisinde gösterek anlatabilirim ? Bir yandan ben bir butona toast eklediğimde bir önceki sayfa geçiş yaparak toast göstermek istiyorum . Ama bunların 2 sini bir arada kullanamıyorum yardım edebilecek birisini varmı ?

atacan araç
21 Kasım 2019 tarihinde soruldu

uygulamama twitter bağlantısı ekleme

merhabalar ben uygulama yaptım ve bitirdim . şimdi ise ona twitter sayfama yönlendirecek bir button eklemek istiyorum . Bununla ilgili birşey buldum ama ne yazıki biraz eskiolduğundan tam performasn göstermedi . bununla ilgili fikrti olan birisi ban ayaza bilrimi . ( java dosyası paylaşmadım bilerek sadece sizden bir başlık istiyorum ,) 

 

Reklam eklenmiyor

Merhaba ben android studiyoda eğitici bir program yapıyorum . uygulamama reklam eklemek istedim ama ne yapsamda reklam gözükmüyor . İlk olarak onların verdiği örenk id ile denedim oludu ama kendi id yapıştırınca olmadı ( onların dedeğim admob ) . Ne yapsam etsem yinede olmuyor ben java kısmına yazmadığım kod dan olmadığını tahmin ediyotum o yüzden mainactivit.java buraya bırakıyorum . Ne den olmadığını anlayan varsa dönebilirmi ?  

https://i.hizliresim.com/M1Q312.png

Sayfalar