Turkcell | Geleceği Yazanlar

Yorumlar

Faruk
5 yıl 8 ay
Listview'de dinamik bir şekilde tablo görüntüsünü nasıl oluşturabilirim acaba bir örnek link var mı acaba? Sütun isimlerini scroll olduğunda fixed yapabilmem gerek listview işimi görür mü sizce?
Faruk
5 yıl 8 ay
Veritabanından veriler çekiyorum işlemleri asynctask olarak yaptırıyorum. Uygulamayı çalıştırdığımda servise istek yolluyorum herhangi bir cevap gelmiyor sadece en üstteki hatayı veriyor.
Faruk
5 yıl 8 ay
evet büyük veriler ile çalışıyorum bundan dolayı bir sıkıntı mı oluşuyor acaba?
Faruk
5 yıl 8 ay
çok gariptir ki bi ara hala çalışmaya başlıyor verileri çekiyor sonra patlıyor bir 5-10dk calışmıyor. Acaba telefon memorysi dolsa böyle sıkıntı cıkartır mı? Anlayamadım neden böyle bir hata veriyor. İnternette de baya bir araştırdım adamların dedikl...
Faruk
5 yıl 8 ay
Servisime browserden httppost yolu ile veri yollayınca bana gerekli bilgileri geri döndürüyor. Browser üstünde herhangi bir sıkıntı yok gibi duruyor. Başka neden dolayı olabilir acaba.
Faruk
5 yıl 8 ay
edit
Faruk
5 yıl 8 ay
asmx olarak kullanıyorum. Web servis kısmında yada android kısmında herhangi bir değişiklik yapmadım. Bugün kodları calıstırdıgım zaman bana yukarıdaki hata kodunu veriyor sadece.
Faruk
6 yıl 4 ay
Makale için teşekkürler. Açıkcası direk veritabanına merak olarak eriştim burada. Merakımı gidermek istedim. Özel mesaj tarzı bir şey varsa size sunucu bilgilerini atmak isterim. İsterseniz öyle bir bakalım olur mu?