Yorumlar

Tuğba Üstündağ
2 yıl 3 ay önce
Merhaba Tuğba hocam, bende de aynı problem var ancak ben DB Browser for SQLite ile oluşturduğum veri tabanından verileri çekiyorum. cihaz api28 altında veriler çekilebilirken cihaz api28 de no such table hatası veriyor. Nedendir acaba?
Tuğba Üstündağ
5 yıl 11 ay önce
öncelikle cevabın için teşekkürler. yararlandığım parçalar oldu. fakat benim tarihlerle ilgili işlem yapmam gerek. kaydedilen ve listelenen tarih 'String' olduğu için "between" ile sorgu kullanamıyorum.
Tuğba Üstündağ
5 yıl 11 ay önce
İlk sorunda between yapmaya calıstıgında alakalı birsey söylememiştin. Bununla alakalı çözüm ise http://stackoverflow.com/questions/10832864/compare-dates-stored-as-string-in-android-sqlite-database sitesindeki son cevap sorununu çözüceğini düşünüyorum.Bir test edersin;)
Tuğba Üstündağ
5 yıl 11 ay önce
Hocam öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. benim kastettiğim şey şu şimdi tablonun hücrelerinde veri çekmeyi kastettim, ya da diğer web elemanlarından drop down menüden nasıl veri alınır. şimdi diyanetin imsak olayında ili ilçeyi seçtiğinizde otomatik olarak veri geliyor onu acaba uygulamada nasıl gerçekleştireceğim. tekrar teşekkür ederim. Hayırlı Ramazanlar...