Turkcell | Geleceği Yazanlar

AndridStudio "Session 'app': Error Launching activity"

3-4 gündür android studio ile uğraşıyorum. Bir sorunla karşılaşmamıştım. Sabah sesi yazıya çevirme uygulamasını deniyorum. Uygulamayı yaptıktan sonra kendi telefonumda çalıştırmayı denedim ancak "Session 'app': Error Launching activity" hatasıyla karşılaştım. Daha önce bu hatayla karşılaşmamıştım. Yaptığım uygulamada sorun var diye düşündüm ve yeni bir proje oluşturdum. Splash Screen eklediğim zaman yine bu hatayla karşılaştım (Daha önce denemiştim ve bir sorun yoktu). Projeyi ilk oluşturduğumda ve ufak değişiklikler yaptığımda bir sorun olmuyor ancak biraz daha uğraşınca hemen bu hatayı veriyor ve ne yaparsam yapıyım yeni bir uygulama oluşturmazsam hata düzelmiyor. Bunu nasıl çözebilirim? İnternette bir kaç çözüm buldum ama hiç biri çalışmadı.

 

 

Error while executing: am start -n "com.rapsybara.app.mystudentassistant/com.rapsybara.app.mystudentassistant.SplashScreen" -a android.intent.action.MAIN -c android.intent.category.LAUNCHER
Starting: Intent { act=android.intent.action.MAIN cat=[android.intent.category.LAUNCHER] cmp=com.rapsybara.app.mystudentassistant/.SplashScreen }
Error type 3
Error: Activity class {com.rapsybara.app.mystudentassistant/com.rapsybara.app.mystudentassistant.SplashScreen} does not exist.

Error while Launching activity

 

  0

  Emre Kaplan

  Android Developer at Nevitech - 08 Temmuz 2019

  Merhaba, 

  proje içerisindeki build dosyasını sil ve projeyi android studio da tekrar aç. Sonra sırası ile build ve run yaparak tekrar dene. 

  Kolay gelsin.

  Bu soruya cevap vermek için üye olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.