Android Studio ve Genymotion'ı nasıl bağlarım?

android-studio-bundle-135.1629389 kurdum Genymotion kurulu Android studiodedan ayarlardan plugin ayarını yaptım simgesi geldi android studioya fakat çalıştır dediğimde benim uygulamamı göstermiyor, yani telefonun içinde göremiyorum uygulamamı heralde debug filan edemiyorum biri ayrıntılı bir şekilde proje nasıl kaydedilir debug alınır ve Genymotion üzerinde çalıştırılır anlatabilir mi ?

  0

  Alper Gökhan Beyler

  15 Aralık 2014

  merhabalar, bu yazımdan yararlanabilirsin tek tek anlattım aşamaları kolay gelsin http://www.mobilhanem.com/android-studio-genymotion-plugin-kurulumu/

  0

  Baki Mustafa

  Erbul Bilgi Teknolojileri - 14 Aralık 2014

  Tekrar Merhaba, Menüden Genymoiton ikonuna tıkladıktan sonra yeni bir cihaz kurulumu yapınız.(Virtual Box kurduğunuzu varsayıyorum..) Login olup listeden yüklemek istediğiniz cihazı (yaklaşık 200mb) yükleme işlemi tamamladıktan sonra emülatörü çalıştırınız. Ve Run işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.. İyi çalışmalar..

  0

  Hakan Gündüz

  14 Aralık 2014

  Merhaba iyi akşamlar teşekkür ederim ilginiz için o aşamaları yaptım benim sorunum şu proje oluşturduk dimi bunu debug edip kaydedip genymotionda çalıştırmak   

  0

  Baki Mustafa

  Erbul Bilgi Teknolojileri - 14 Aralık 2014

  Merhaba Hakan Gürbüz, In Android Studio, go to File > Settings. Select Plugins and click Browse Repositories. Right-click on Genymotion and click Download and install. Kaynak için Tıklayınız.. İyi çalışmalar..

  0

  Hakan Gündüz

  14 Aralık 2014

  Teşekkür ederim fakat o Eclipse entegrasyonu anlatıyor benim öğrenmek istediğim ise android studıoya bunu nasıl entegre edebilirim?

  0

  Ali Emre Işık

  Bilgisayar Mühendisliği - 14 Aralık 2014

  http://bilgisayar-muhendisleri.blogspot.com.tr/2014/08/genymotion-eclipse-entegrasyonu.html  İşinizi görebilir. 

  0

  Tarık

  20 Aralık 2016

  Emülatör sorunu bende yaşıyorum. "“your cpu doesn't support vt-x or svm" hatasını veriyor. Biostan SVM yi enable yaptım. Android studioya sdk lar indirdim genymotion eklentisini android studio ya eklenti yaptım. Genymotion bağımzıs açtığımda cihaz çelışıyor. Fakat Android studio da ne kendi cihazı nede genymotion çalışmıyor bu hatayı veriyor. Bilen varsa lütfen yardımcı olsun kaç gündür çözemedim ( İşlemci AMD FX 6100 zaten sorun bundan kayynaklı)

  0

  kaan faik

  28 Ağustos 2016

  aynı problem bende de var device kurdum herşeyi yaptım ama run (app) etmeye geldiğimde cihazı görmüyor.Herkes farklı şeyler yazmış bu dediğim konusunda yardımcı olabilecek varsa yazsın lütfen.Teşekkürler.

  0

  Tuğba Üstündağ

  22 Eylül 2015

  Merhaba, Sorunun  cevabını aşağıdaki videoda çok net bir şekilde vermişler.   https://www.youtube.com/watch?v=byMla9XKk2c

  0

  Zafer M ŞEN

  Mekatronik Mühendisliği - 15 Aralık 2014

  kardeşm android studio da projeyi derledikden sonra örnek olarak benim android çalışmalarımı tuttum dizin verdim aşağıda  F:\Calismalar\AndroidStudipCalisma\FlashLightExample\app\build\outputs\apk  ("FlashLightExample" üzerinde çalıştığım projenin adı sende kendi projeni kayıt yolunu girerek ulaşırsın) burada .apk uzantılı projenin çalışır halini tutar bunu istersen genymotion emulatör' e direk sürükle bırak ile yükleyip çalıştırabilrsin istersende başka cihaza apk şeklinde gönderip çalıştırabilrsn

  Bu soruya cevap vermek için üye olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.