Turkcell | Geleceği Yazanlar

Android versiyonu olan uygulamayı IOS'a çevirme

Merhabalar. Bir web sitesinin android uygulaması birebir aynı görünümde olacak şekilde yapılmış. Tahminimce görünüm için tüm template'ler birebir çekilmiş. Uygulama hibrit platformda yazılmadığı için IOS versiyonu yok.Bu uygulamanın IOS versiyonunu yapmayı planlıyorum. Nasıl bir yol izleyebilirim? Fikirlerinize ihtiyaç duyuyorum şimdiden teşekkür ederim.

  0

  Yakup GÖVLER

  MEB - 09 Kasım 2019

  Websiteniz mobil uyumlu ise dediğiniz gibi webview içerisinde göstererek uygulamasını oluşturmak en kolay ve uygun yöntem olacaktır. Sitenin aynısını uygulama olarak yazmak, sitenizde yapacağınız her güncellemede uygulamayı da güncelleme zorunluluğu getireceğinden uygun bir yöntem olmayacaktı.

  Bu platformdaki eğitimler bölümündeki mobil programlama eğitimlerinde webview kullanımı anlatılıyor. Onları izleyerek kendiniz de uygulamanızı yapabilirsiniz.

  0

  Sadık Kaplan

  05 Kasım 2019

  Herkese merhabalar araştırmalarım sonucu Xcode'da aynı Android geliştirme yapılır gibi Webview yerleştirilerek web sitesini birebir mobil aplikasyona dönüştürebilirsiniz. Kimse cevap vermemiş belki okuyan olur da bilgilenir başka arkadaşlar

  Bu soruya cevap vermek için üye olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.