AsyncHttpClient İnternet Hatası! ACİL!

Merhaba arkadaşlar. Uygulamamda AsyncHttpClient ile veritabanından veri çekiyorum. Kodlarda hata yok uygulamam çalışıyordu ama birden internete baglı değilsiniz hatası almaya başladım. ( onFailure bölümüne kendi yazdığım hatayı alıyorum ). Farklı farklı telefonlarda denememe rağmen olmadı. Bunun sebebi nedir?

  0

  Eşref Bektaş

  Studio Billion - 10 Haziran 2017

  Uygulamanın daha önce çalıştığını söyledin. Yani manifest ya da sdk versiyonu problemin yok gibi gözüküyor. JSON al-verlerde de problem olamaz çünkü Succes döndürmesi lazım onun için de. Sunucu kaynaklı bir problemdir. Hosting panelinizden gerekirse reset atın. PHP de bütünlüğü bozmadığınızdan emin olun. Malum tek bir parantez bile PHP yapısını bozduğu için sayfayı okunamaz kılıyor. Geçenlerde başıma geldi. Android kaynaklı bir problem olduğunu düşünmüyorum.

  0

  Bircan Cankaya

  05 Mayıs 2017

  Merhaba Markos, Denediğin telefonların sdk versiyonu kaç ? Manifestten Internet permissionını aldın mı ?

  0

  Markos Bayrakçıoğlu

  05 Mayıs 2017

  public void kelimeGetir(int degerB, final int kelimeSayi) { AsyncHttpClient client = new AsyncHttpClient(); RequestParams params = new RequestParams(); params.put("degerB", degerB); client.post("http://kafem.esy.es/kelimeGetirB.php", params, new TextHttpResponseHandler() { @Override public void onFailure(int statusCode, Header[] headers, String responseString, Throwable throwable) { Toast.makeText(getApplicationContext(), "Lütfen internetinizi kontrol edin!", Toast.LENGTH_SHORT).show(); } @Override public void onSuccess(int statusCode, Header[] headers, String responseString) { JSONObject object; try { object = new JSONObject(responseString); JSONArray array = object.getJSONArray("kelimeler"); JSONObject kelime = array.getJSONObject(sayac); ingKel.setText(kelime.get("ingK").toString()); turkKel.setText(kelime.get("turkK").toString()); ingOkun.setText(kelime.get("ingOk").toString()); kelimeS++; sayac++; kelSayisi.setText(kelimeSayi + "/10 Kelime"); } catch (JSONException e) { e.printStackTrace(); } } });  

  Bu soruya cevap vermek için üye olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.