Soru & Cevap

buradaki java eğitimleri yeni başlayan birisi için sizce ye ...

07.05.2021 - 12:09

lütfen bana yardımcı olurmusunuz 

56 Görüntülenme

3 Cevap

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Profile picture for user .tire.
.tire.
14.05.2021 - 03:19

Java yada başka dil farketmez hepsi aynı akış şemasına sahiptir. 

 

en üstte paket ad;

sınıf ad;

sınıfın ana sabit metodu;

içine istediğin kodu yaz çalıştır.

Çıktı yazıcı metodu System.out.println("Yazıyı ekrana yazdır");  Gördüğün gibi çok kolay.

Profile picture for user mert01
mert01
08.05.2021 - 03:08

Ben Kotlin ve Kotlin ile android eğitimini aldım, çok beğendim. Java ya daha bakmadım. Benim tavsiyem iki kaynakla beraber gitmen. Mesela OOP konusunu bir eğitimci ayrıntılı anlatırken, diğeri ya eksik kalıyor ya da anlaşılmıyor. Ben hem Turkcell kaynaklarıyla hem de Udemy de Atil Samancıoğlu nun android setiyle beraber yürüttüm. BTK Akademide de var aynı eğitim.Sadece Java çalışacam dersen yine  BTK  da Engin Demiroğ un dersleri var. Udemy de en çok satan Mustafa Murat Coşkun var. Mustafa hocanın setini almadım ama Engin hocanın dersi de fena değil.

Başarılar

ALİ Berat Çakmakçı
09.05.2021 - 03:20

btk akademide giremiyorum çünkü daha 18 yaşımdan küçüğüm 14 yaşındayım yani sizden bi ricam olcaktı java eğitimlerine baksanız olurmu bende ona göre çalışıcamda java dan başlamamı benim komşum olan bilgisiyar öğretmeni tavsiye etti o yüzden yani ilk önce ben html den başlamıştım ama bunu tavsiye etti ilk önce. cevap verdiğin için saol

Profile picture for user oozkan1
oozkan1
07.05.2021 - 12:33

Merhabalar,

Buradaki java eğitimine bakmadım ama bu hususta en önemli olan eğitmenin anlatımını beğenmen ve anlaşılır olduğundan emin olmak. İkinci husus ise eğitimin içeriği olacaktır. Sana tavsiyem udemy üzerinden java eğitimlerine bakman olacaktır. Aldığın kursu 30 gün içerisinde iade edebilirsin hiç bir koşul şart aranmıyor iade edilirken.

Sağlıklı günler , iyi çalışmalar dilerim.