C++

sayın yetkili ben şimdi elektrik elektronik müh. okumaktayım. C++ programını gördüm. sizin belirtiginiz. bu bu derslerde zorluk çekermiyim bilgi verirseniz.

  +2

  Halil Keskin

  Artistanbul - 20 Aralık 2013

  Selam Seyit,

  Ben yetkili birine benziyorum :)  C++ nesne tabanlı dillerin temelini oluşturmakta. Aşagıdaki resimde dillerin nasıl ayrıştığını daha net görebilirsin. 

  Bu baglamda baktığın zaman sen dillerin temeilini işleyiş şekillerini biliyorsun demektir. Syntaxına alışman yeterli olacaktır kanısındayım. 

  Ayrıca gelecegiyazanlar hiç programlama bilmeyen insanlara göre tasarlandı. Sana kolay gelecek keyifle öğrenirsin.

  +1

  Ayçahan ZAMAN

  20 Aralık 2013

  Merhaba,

  Öğrenme sürecinde hangi dili bildiğinizin bir önemi yok.Genel anlamda pseudo code yazma becerisine sahip her ilgili kişi rahatlıkla farklı dillere adapte olabilir.Siz c++ yani object oriented yapıda bir dile yönelik eğitim aldığınızı  söylüyorsunuz ki bu işinizi dahada kolaylaştıracaktır.Kolay gelsin.

  +1

  Altay Olcay

  20 Aralık 2013

  Bende yeni başladım derslere. Android programlama üzerine derslere başladım. Bilgilerim C#, asp.net üzerine. Yetkili biri degilim sadece meslektaş olarak Program algoritma mantıgını biliyorsan, ögrenemiyeceğin programlama dili yoktur diye düşünüyorum. Kütüphane konusunda zorlanabilirsiniz fakat bu meslekte gerçekten çalışmaya isteği varsa öğrenemeyeceğin programlama dili yoktur.

  İyi çalışmalar dilerim..

  0

  muhammed

  20 Ocak 2016

  Aynı durumu bende yaşıyorum.Bende C dilini üzerinde çalışma yapmaktayım.Aslında bu konu da pratik öğrenme teknikleri olsa süper olur..Böyle bir kaynak olursa bilgi ederseniz sevinirim.

  Bu soruya cevap vermek için üye olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.