Turkcell | Geleceği Yazanlar

Giriş ekranı ve Veritabanı

Merhaba ben bir uygulama geliştiriyorum giriş ekranı ve kayıt işlemlerinde takıldığım bir nokta var.Yemek sepeti gibi düşünün profiller belirli seçenekler olucak ancak kullanıcı sadece kendi seçimlerini görücek ve bi admin paneli tarzı bir kişide bütün kullanıcı  bunun içni global bir veri tabanı mı kullanmalıyım mysql gibi yoksa başka bir şey mi ?

  0

  Baran KARABOĞA

  Bilgisayar Mühendisliği - 14 Nisan 2016

  Merhaba Emre , ben olsam açıkcası öncelikle php ile web kısmını yazar. Sonra kendi webservisimi yazar uygulamaya json  verisi ile çekerdim.Hem daha hızlı ve pratik.Buna benzer bir şey şuan bende deniyorum. web sitem için öncelikle php ile küçük bir panel yaptım ardından verilerimi json'a encode edip uygulamaya öyle çekiyorum. Mysql şuan işimi görüyor.

   emrebirinci

   Per, 14/04/2016 - 13:52
   Yorumunuz için teşekkür ederim. Android ile başlamak benim için daha basit olucağından başlamak istedim açıkcası. Eğer dediğiniz gibi yapsam daha kolay olucaksa php bilgim mevcut ama web programlamaya o kadar ilgili değilim tasarım konusunda pek yaratıcı değilim açıkcası ama dediğim gibi bu şekilde daha rahatıma gelicekse böyle yapmayı tercih edebilirim.
  Bu soruya cevap vermek için üye olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.