Soru & Cevap

Google Play çifte standart ...

21.02.2015 - 12:07

Arkadaşlar bu sorunu hem windows hem de android uygulama geliştiricisi olarak dile getirmek zorunda hissediyorum. Bir hesabım iptal edildi diğeri ise aynı nedenle iki tane uyarı aldı. Canlı Tv adlı uygulamam  daha önce aynı isimde windows uygulamaları  da olan birisi olarak 3. defadır  Google Play' de askıya alınıyor.

 

Kimilerinin hesabı riske girerken benzer ugulamalara neden izin veriliyor anlamış değilim. "https://play.google.com/store/search?q=Canl%C4%B1%20tv&hl=tr" İtiraz ettim belgeler gönderdim bunların ücretsiz ulusal kanallar olduğunu söyledim anlatamadım. Yukarıdaki uygulamaların çoğu illegal sinema kanalları içeriyor. Bana gönderdikleri mesaj "if you are authorized to publish on behalf of the original content or brand owner."

Peki marketteki bu uygulamalar içerik sahibinden izin almışlar mı? Google neden bu ayrımcılığı çifte standartı yapıyor? Bu konudaki görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

 


Thank you for your reply. We appreciate the opportunity to review your appeal pertaining to the removal of your application from Google Play.

"After a regular review, your app has been administratively suspended pending verification that you are authorized to publish on behalf of the original content or brand owner.

We were not able to validate your account's relationship to the original content or brand owner. In order for us to process your appeal, please provide documentation that the application is authorized in your reply to this notification. Please be advised we will not be able to respond or reinstate your application without the above documentation.

We appreciate your assistance and look forward to your reply.

Regards,
The Google Play Team"
 

10 Görüntülenme

1 Cevap

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.

picture-87289-1569234090.png
yakupgovler
05.12.2019 - 08:25

Bahsettiğiniz uygulama sahipleri izin almış da olabilir (uygulama sahiplerine sormadan bilemezsiniz), izin almamış ama bu kanalların ücretsiz yayına izin verdiğine dair dökümanları google play çalışanlarıyla paylaşmış olabilir.