Turkcell | Geleceği Yazanlar

Soru & Cevap

Google Play Gerçeği

09.06.2016 - 14:38

Arkadaşlar şu google play store dan para kazanma olayını biri bana anlatsin 

Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor .(bu işi iyi bilan biri varsa)

2343 Görüntülenme

4 Cevap

Emre Aklan
16.06.2016 - 17:39

Ayrıca Reklam hesabının sana ait olduğu bir web sitesini yansıtan bir uygulama ile de Adsense üzerinden para kazanabilirsin. Alternatif bir yoldur.

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Rıdvan Akar
10.06.2016 - 08:11

Ayrıca reklam verirken geçiş reklamı,yani tam sayfa açılan reklamları kullanmanı tavsiye ederim..çünkü onlara verilen ücretler banner reklamlar,yani uygulama içinde ufak bir şekilde sürekli gösterilen reklamlar,a göre daha iyi kazandırıyor..Uygulamana reklam eklemek için admob tan bir hesap açman,sonrasında orda bir reklam oluşturup,onun id sini uygulamana eklemen lazım..Youtube da "Android geçiş reklam ekleme" diye aratırsan istediğini bulabilirsin..

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Serhat Levent Yavaş
10.06.2016 - 01:04

Uygulamalardan 3 sekilde para kazanabilirsin. Birincisi uygulamanı ücretli bir şekilde koyabilirsin. Ancak android kullanıcıları oyunlara uygulamalara para vermeyi sevmiyor. İkincisi ise oyun içerisinde altın para ürün satarak para kazanabilirsin. Çoğu oyunda zaten bunu görmüşsündür. Bir diğer para kazanma yolu ise reklam almak. Admob startapp gibi birçok reklam veren şirketler var onların api lerini alıp uygulaman da istediğin yerine reklam koyabilirsin. Ancak reklam da kullanıcı sayısına göre kazandıgın ücret değişir.

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

ilayda adıgüzel
09.06.2016 - 17:09

reklam vereceksin .

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.