Turkcell | Geleceği Yazanlar

Soru & Cevap

Kendi Mobil Oyunumu Yaptım- Desteğiniz Gerekiyor

04.08.2020 - 17:48

Android platformda basit oyunlar geliştiriyorum yaklaşık 2 hafta kadar sürede ufak bir strateji oyunu geliştirdim. Tabi ki bunun daha profesyonel hali var ama ben biraz daha yerli olayları , Türkiye'de yaşanan meseleleri konu aldım. sizden istediğim aranizda çok oyun oynayan tecrübeli kişiler var, oyunu indirip düşüncelerinizi eksiklerini artılarını,eklenmesi gereken durumları geri bildirim yapmanız. Sizin desteginizle sorunları daha çabuk çözüceğimi düşünüyorum. Oyun nasıl oynanır; Her seferinde yerleri değişen random gelen onlarca senaryo var, bu senaryolarda verdigin kararlar ile belirli bir süre geçmekte . Amaç "5 YIL" iktidarda kalabilmek. Oyunu zor yapan yer burası, merak etmeyin imkansız değil çok kez denendi ve ulaşılabiliyor. Oyun tanıtım videosunda herşey bahsedildi zaten isterseniz izleyebilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim Gelecegi yazanlar ailesi. Link-----> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.leblebistudios.baskansimulatorr Tanıtım videosu -----> https://www.youtube.com/watch?v=ggO508XGgWE

2 Cevap

ZEYNEP DEĞERLİER
07.08.2020 - 12:34

http://ai2.appinventor.mit.edu/b/ig9y

özür dilerim linkte bir hata olmuş bu linkten indirebilirsiniz 

2 saat süresi varmış linkin 2 saat içinde bakabilirsen olur bir çözüm bulmaya çalışacağım.

iyi günler

 

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

fero dayi
07.08.2020 - 12:51
Evet indirebildim merak etme :) sanırım yaşın daha çok genç ve meraklı olman cok iyi. Çalışmayı bırakma sakın, uygulamada guzel olmus.
ZEYNEP DEĞERLİER
07.08.2020 - 16:56
teşekkür ederim
ZEYNEP DEĞERLİER
06.08.2020 - 12:58

MERHABA SİZİN OYUNUNUZDAN ESİNLENEREK YAPTIĞIM OYUNUMA BAKABİLİR MİSİNİZ?

http://ai2.appinventor.mit.edu/b/72j 

BU LİNKTEN OYUNUMU İNDİREBİLİRSİNİZ. OYUNU YAYINLAMADIĞIM İÇİN İZİNLERİ KABUL EDEREK YÜKLEYEBİLİRSİNİZ. BİRAZ KISA OLDU VE YAZILARIN BİR KISMININ GÖRÜNMEMESİ GİBİ BAZI HATALARI VAR AMA LÜTFEN SİZ DE BENİM OYUNUMU YÜKLEYP OYNAYIN. İYİ GÜNLER.

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

fero dayi
07.08.2020 - 00:38
Link hatalı, düzeltip atarsan bakmak isterim

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.