Turkcell | Geleceği Yazanlar

Soru & Cevap

Mobil uygulama önerisi

14.03.2018 - 20:57

Merhabalar

Zemin kaplama alanında hizmet veren bir sitemiz mevcut. Son yıllarda mobil kullanıcıların artışı ile artık aramalar daha çok tabletlerden ve ceptelefonlarından yapılıyor duruma geldi. Sitem: http://www.zemin.istanbul siteme ios ve android uygulama yaptırıp kolayca sipariş verebilecekleri bir ortam sunmak istiyorum. 

Böyle bir şey mümkünmüdür. Bu konuda hangi firmalar ile iletişim kurabiliriz. Önerebileceğiniz bir uygulama firması veya yetkilisi var mıdır.

Teşekkür ederim.

1743 Görüntülenme

2 Cevap

Erkam Emre DURSUN
27.03.2018 - 00:14

Merhaba,

Ben yapabilirim. erkamemredursun@outlook.com adresine mail atarsanız görüşebiliriz. 

İyi çalışmalar.

serhat
16.03.2018 - 01:51

Selamlar

Elbette mobil uygulama yaptırabilirsiniz. Bu konuda hizmet veren birçok yazılım şirketi ve internette freelancer olarak tabir edilen çalışanların bulunduğu freelancer siteleri mevcut. Site ve şirket bilgisi vermek buradan doğru olmaz siz internette aratırsanız mutlaka istediğiniz siteleri bulacaksınız. Ama hepsinden önce dijital pazarlama konusunda uzman biri olarak söyleyebileceğim en önemli konu, mevcut sitenizin mobil cihazlar için uyumlu olması (mobil cihazlar için de tasarlanmış olması). Mobil uygulama konusunda ise akıllı telefonların konum, direkt arama, mail gönderebilme gibi avantajları olması sebebiyle mobil uygulama sahibi olmak da size artı değer katacaktır.

  • Filtered HTML

    Plain text

    Basic HTML

  • Dikey Sekmeler