Soru & Cevap

neden starta bastığımda çalıştırmıyor?? ...

05.02.2019 - 10:21

hata olmamasına rağmen neden çıktılar gelmiyor?????? visual studio kullanırken o daha basit geldi bana javada herşeyi sıfırdan biz mi yazıyoruz??? birde yeni atığım projelerin boş sayfası gelmiyor diğer çalışma aynen kalıyor silip üzerine yazıyorum neden temiz sayfa açılmıyor??

7 Görüntülenme

2 Cevap

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Profile picture for user fhrypl
fhrypl
05.02.2019 - 11:06

birde en başta açarken ben f üzerinden açtırma yapsın dedim c fazla şişmesin dedim sanırım ondan mı oynatmıyor?? hep c üzerine kaydettiric ez yeni dosyaları ben biraz yeniyimde kusura bakmayın :D

İbrahim Halil KILIÇARSLAN
05.02.2019 - 12:10
Eclipse zaten c ye kurulur değişiklik yapmadıysan. Çalışma dosyalarını farkı disk biriminde saklayabilirsin ufak projelerde sorun olmaz ama yüksek boyutlu projelerde (400-500 mb+) projeni masaüstüne çekip işlemleri yaptıktan sonra tekrar f e atarsın
Profile picture for user ibrahim_kilicarslan94
ibrahim_kilica…
05.02.2019 - 10:37

Merhaba, 

hata olmamasına rağmen neden çıktılar gelmiyor?????? 

Bu durum da yazdığın kodu da konuya eklersen inceleyebiliriz.

isual studio kullanırken o daha basit geldi bana javada herşeyi sıfırdan biz mi yazıyoruz???

Visual studionun görsel arayüzü javadan daha gelişmiş. Eclipse de java görsel programlama için ek araçlar indirmen gerekiyor.

birde yeni atığım projelerin boş sayfası gelmiyor diğer çalışma aynen kalıyor silip üzerine yazıyorum neden temiz sayfa açılmıyor??

Hangi ide de çalışıyorsun? Projeler genellikle farklı klasör dizinlerin de olması gerek. Aynı ide de birden fazla projese dosyası açmanda mümkün.