Turkcell | Geleceği Yazanlar

Soru & Cevap

Seo Eklentisi Hakkında

28.10.2020 - 14:55

Merhabalar, yeni açmış olduğum eğitim içerikli sitemde kullanacağım seo eklentisi için tavsiyelerinize ihtiyacım var.
Bu konuda yardımcı olabilir misiniz, şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum

78 Görüntülenme

3 Cevap

Mahmut Er
16.11.2020 - 13:56

Merhabalar, kendinizi seo konusunda yetersiz görüyorsanız Yoast SEO eklentisini önerebilirim. Ancak seo kriterlerine hakimseniz All in One SEO Pack sizi üzmeyacektir.

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Ayhan Karaman
16.11.2020 - 12:14

Bende öneride bulunmak isterim. Yıllardır All in One SEO Pack kullanırım ve bugüne kadar hiçbir zararını görmedim. Son versiyonu da eklentiyi çok daha iyi hale getirmiş.

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Mehmet Kurtgoz
03.11.2020 - 11:35

yoast seo kullanabilirsin. ayrıca seo powersuiti öneririm. SEO sadece eklenti ile çözülmüyor. Yoast seo yapmanız gereken komplike işleri kurulumda size yaptırıyor. daha sonra içerik üretirken bazı sabitleri size hatırlatıyor. onun yönlendirmesi ile içeriğinizi seo uyumlu yapabiliyorsunuz ama anahtar kelime seçimini bilmezseniz sizi yanlış yönlendiriyor. 

 

örneğin seo nedir sorgusunda içerik üretiyorsunuz. anahtar kelime seçiminiz seo nedir ve nerelerde kullanılır şeklinde oluyor. yoast seo sizden seo nedir ve nerelerde kullanılır bilgisini aldığı için içeriğinizi buna göre yönlendiriyor. halbuki içeriğinizi seo nedir öbeğine göre yönlendirmelisiniz. bunun kararı ise size kaldığı için eklenti o noktada yetemiyor. 

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.