Soru & Cevap

Sosyal medya hesaplarını doğrulamak? Yükseltmek için tavsiyeniz nedir?

05.04.2021 - 06:10

Aktif post, etkileşim-gösterimler süper..Ama takipçiler artmıyor..Twitter-İnstagram-Tiktok dahil. Devamı yorumda..

28 Görüntülenme

5 Cevap

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Profile picture for user miraykankaya
miraykankaya
08.04.2021 - 01:24

Öncelikle hedef kitleni belirleyip nelerden hoşlandıklarını hangı saatlerde aktif olduklarını öğrenip ona göre paylasmlarr yapmalısın. Takip etmeleri içinde kendine, sayfana cekecek ıcerıkler uretmelısın. Demek ki bakıyorlar ama takıp etmeye değer görmuyorlar. Hıkaye kısmından igde vs sayfandan neler bekledıklerını, neler görmek istedıklerını sorarak etkılesım kurup neler ıstedıklerını, neden sayfanı takıp ettıgını öğrenebilirsin. 

Profile picture for user socialmedia35
socialmedia35
05.04.2021 - 06:22

Öncelikle selamlar, sosyal medya da hızla yükselmek artık bir haylı zorlaşıyor..Çünkü: insanlar kaliteli içerik, paylaşılabilcek içerikler veya kaliteli sayfalar tercih ediyor.  Bunları göz önüne alarak postlarında, hikayelerinde veya paylaşımlarında bir yol izlelrsen, hızlı bir yükseliş yaşayabilirsin. Onlarca sayfa birbirinden gördüğü içerikleri alıp atıyor.. Gördüğün tek bir paylaşıp neredeyse 5 defa karşına çıkıyor.. Ben denk gelmesem muhakkak sen dahi denk geliyorsundur, sende insanların beğendiği, kendin dahi gülerek/eğlenerek veya merakla bakarak izlediğin veya okuduğun gönderileri seçerek paylaşırsan, güzel bir takipçi yükselişi yaşarsın diye umut ediyorum.. Yanı sıra Şifresiz Takipçi konusunda hizmet veren ve etkileşimler hakkında doğru bilgiler sağlayan adreslerden destek alabilir veya genel bir araştırma yapabilirsin.. Sayfaların adını burada iletebiliyorsan, bende takip etmek veya iletişime geçmek isterim.. iyi çalışmalar dilerim :))

Profile picture for user berkaykara
berkaykara
05.04.2021 - 06:14

Düzenli postlar, hkayeler ve keşfet etiketleri mevcut, ama nedense onca etkileşimin karşılığında adil bir takipçi artışı yada yükselme olmuyor. 5 adet sayfam var tüm platformlarda (İnstagram/Tiktok/Twitter) haber, mizah ve eğlence üstüne kurulu hepsinin kullanıcı adları aynı. Gösterimler ve tıklanmalar çok güzel, keşfette tüm postlar ama Takipçi alamıyorum. Alamadığım için onaylanmış hesap profili kullanamyorum ve reklam alıp, sayfaların hakkı olan işi yapamıyorum. Doğal ve hızlı takipçi arttırmanın yöntemi nedir? benim izlediğim yolmu yanlış acaba önerileriniz nelerdir?