Turkcell | Geleceği Yazanlar

Swipelayout listview item

herkese selamlar  https://github.com/daimajia/AndroidSwipeLayout linkteki library'den faydalanarak bir activity deniyorum ; google + da list'de gelen item ı sürüklediğiniz sil vb bir buton çıkıyor , ben böyle bir şey denemiyorum item ı sürüklediğimizde orada textview counter görevi görmesini istiyorum burada da kısmen sorunumu çözdüm fakat benim istediğim item ı çekitiğim büyüklüğe göre eklemesini istiyorum misal 10 dp çektiysem 1 ; 100 dp çektiysem 10 olmasını istiyorum bunun için yardımlarınız bekliyorum

serdarşen

Per, 30/06/2016 - 00:02
yani item ne kadar scroll olduysa sayaç o kadar artsın istiyorsun anladığım kadarıyla. projeyi denemedim ama OnScrollListener' daki onScrollStateChanged metodundaki scrollState parametresini bi incele istersen.

  0

  Serdar Şen

  30 Haziran 2016

  Meraba Egemen, yani item ne kadar scroll olduysa sayaç o kadar artsın istiyorsun anladığım kadarıyla. projeyi denemedim ama ListViewExample.java veya RecyclerViewExample.java içindeki OnScrollListener' daki onScrollStateChanged metodundaki scrollState parametresini bi incele istersen. 

   egemen.durmus

   Per, 30/06/2016 - 09:25
   addswipelistener da onupdate metodu var oradan hallediliyor ancak bu sefer de textview istediğim şekilde hareket etmiyor bırakınca basıyor ekrana ; çektikçe basmıyor thread yapıyorum bu sefer devamlı açılıp kapanıyor anlamadım cevap için teşekkürler

   serdarşen

   Per, 30/06/2016 - 21:59
   anladım, nasıl yapılacağını bilmiyorum. Belki fikir verir, özel bir swipe listener yazman veya birden fazla listener kullanman gerekiyor olabilir. OnSwipeTouchListener' ı bi araştır istersen.
  Bu soruya cevap vermek için üye olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.