Turkcell | Geleceği Yazanlar

Soru & Cevap

Turkcell Geleceği Yazanlar'da alınan sertifikalar

16.12.2013 - 19:34

Merhaba, Turkcell Geleceği Yazanlar'da aldığımız sertifikalar, çalışma hayatımızı nasıl etkiler? Bir de Turkcell Geleceği Yazanlar'da çalışmak için gereken şartlar nelerdir? Turkcell Geleceği Yazanlar sadece İstanbul'da mı? Etkinlikler vb. şeyler başka şehirlerde de olur mu?

4858 Görüntülenme

2 Cevap

Furkan KURT
17.12.2013 - 12:35

Çok teşekkür ediyorum, cevabımı en iyi şekilde aldım. Bursa'ya beklerim sizi :) Bütün ekibinize iyi çalışmalar.

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Halil Keskin
16.12.2013 - 22:11

Selam Furkan,

Gelecegiyazanlarda site üzerinden sertifika değil başarı belgesi alırsın, Belgenin basılı halde verilmesi için 401 sınavını tamamlayıp yazılı yapacağımız sınava girmen gerekmekte. Bu başarı belgeleri mobil konuda sana yetkinlik vererek yapacağın başvurularda senin seçilme şansını arttıracaktır.  

2. olarak Gelecegiyazanlarda çalışmak için gereken şartlar nelerdir sorunu tam olarak anlıayamadım. Eğer bahsettiğin konu danışmanlarımız arasında olmaksa bunun için işinde uzman olmak birinci şartımız. Konu hakkında yakında duyuru yapacağız.

Nerede olduğumuzla ilgili soruna gelince Gelecegiyazanlar projesinin kalbi bu portalda ve bu bağlamda internetin olduğu herdeyiz. Ayrıca programımızda 45 şehir gezmek var, çağrıldığımız heryerede gitmeye çalışıyoruz. Bizi takip etmeye devam et :) 

Yorum Yap

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.