Soru & Cevap

Usergrid servisi etkin değil hatası

24.09.2013 - 06:45

UserGrid Servisine Git Dediğimizde > Usergrid servisi etkin değil uyarısı görüyorum. Fakat etkinleştirilmiş durumda.

Ayrıca eğitim notlarının altında bulunan "Bu eğitim faydalı oldu mu?" sorusuna "Evet / Hayır" olarak oylama yapmamıza rahmen, eğitimi bir kez daha açtığımızda aynı soru tekrar tekrar gelebiliyor. Bunuda belirtmek istedim.

2 Görüntülenme

5 Cevap

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.

picture-20491-1552322623.png
oguzhanlarca
23.12.2014 - 10:35

Samet bey'in ss de yer aldığı gibi user grid için profili düzenle sayfasında etkinleştirme yapmam gerektiği şeklinde uyarı alıyorum fakat profili düzenle sayfasında servislerin altında belirtilen seçenek bulunmuyor.

 Acaba UserGrid servisi aktif midir ? Değil ise ne zaman aktif olur ? Aktif ise sorun nedir ? Yardımcı olabilir misiniz ?

 

Profile picture for user ridvanaydn
ridvanaydn
16.12.2014 - 11:25

Usergrid kullanmak istiyorum ama profilden onay vermem gerektiren hata veriyor profilde servisler kısmında böyle birşey çıkmıyor yardımcı olabilir misiniz ?

Profile picture for user eabay
eabay
25.09.2013 - 01:32

Ancak Geleceği Yazanlar portalıyla birlikte yeni geliştirici adaylarımızın da bu servise hazır olabilmeleri ve herkese eşit şekilde sunulabilmesi için bir süre daha bekletiyoruz.

Kusura bakmayın ama bu cevabı kullanıcısı olduğunuz bir servisten alsaydınız tatmin olur muydunuz?

Bekletirken bir uyarı koyulsaydı, hatta servis hazır olduğunda etkinleştirilebilseydi daha mantıklı olmaz mıydı? Bu şekilde kullanılamayan servis için sözleşmeyi kabul ediyoruz ama hizmeti alamıyoruz.

 

picture-242-1392640755.jpg
oytuneren
24.09.2013 - 09:29

Samet Bey Merhaba,

UserGrid servisimizin altyapı çalışmalarını tamamladık ve bu yüzden yeni üye olmak isteyen kullanıcılarımızı sisteme dahil ediyoruz. UserGrid servisi ileri seviye geliştiriciler için son derece kapsamlı bir ortam sunacak. Ancak Geleceği Yazanlar portalıyla birlikte yeni geliştirici adaylarımızın da bu servise hazır olabilmeleri ve herkese eşit şekilde sunulabilmesi için bir süre daha bekletiyoruz.

Eğitimi faydalı buldunuz mu? sorusunu her seferinde tekrar ekrana yansıtıyoruz çünkü, sizler daha önce belirttiğiniz bir yorumun ardından o konuyla ilgili başkabir yorum da  girmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden her zaman aöık kalmasının daha iyi olacağını düşünüyoruz.