Turkcell | Geleceği Yazanlar

Uygulama fikri

İos için uygulamalar geliştiriyorum.insanların bir butona basıp dünyanın herhangi biryerinden biriyle arkadaş olduğu ve bu kişiye mektup tarzında bir video gönderdiği bir uygulama yapsam nasıl olur?Fikirlenizi belirtir misiniz lütfen

  0

  Yakup GÖVLER

  MEB - 29 Eylül 2019

  Bence tutmaz. Tiktok gibi herkese göndermek dururken, sadece bir kişi için video çekip, yollamak günümüz insanlarının ilgisini çekmeyecektir.

  chatroulette gibi canlı bir şekilde rastgele biriyle görüşme imkanı sunan uygulamalar dahi çok rağbet görmezken sizin fikir biraz tercih edilmez olabilir.

  Bunun da ötesinde çekilen videoları, gönderilen kişiye iletene kadar bir sunucuda saklamak gerekeceğinden takdir edersiniz ki güçlü bir sunucu alt yapısı oluşturmanız da gerekecektir.

  0

  Rasim

  22 Ocak 2019

  Denemekten zarar geleceğini zannetmiyorum. Ama benimde düşüncem aynı şekilde. Artık uygulamanın güzelliğine değil reklamını yapıp yapmadığına bakılıyor.

  0

  Ahmet

  21 Ocak 2019

  eğer yapabiliyorsan pek fazla bir paran gitmeyecekse denemelisin kesinlikle

   

  0

  Hasan Güler

  21 Ocak 2019

  Güzel uygulamalar pekde fazla ilgi çekmiyor malesef.Sistem güzel ama reklam yapmadan hit çekeceğini sanmıyorum.İnsanlar genellikle abudik gubudik şeylerle uğraşmayı seviyor.Emeğine yazık olabilir Düşüncem bu

   

  Bu soruya cevap vermek için üye olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.