Turkcell | Geleceği Yazanlar

vmware ortamında ios programlama

Merhaba aranızda yeniyim. Bir iphone uygulaması yazdım tamamen bitti. Ama uygulamayı vmware da yazdım ve vmware app store post ettim. Ama vmware dan post edildiğinde developer hesabımın iptal edilebileceğini okudum çeşitli sitelerden. App yi 18.06.2015 tarihinde post ettim şuan için developer hesabımın iptali söz konusu değil uygulamamda "Waiting For Review" konumunda acaba developer hesabım iptal edilir mi yoksa uygulamam onaylanıp yayınlanır mı. teşekkür ederim.

  0

  Atabay S

  21 Haziran 2015

  Cevap için teşekkür ederim. https://gelecegiyazanlar.turkcell.com.tr/soru/windows-makinada-iphone-uygulamasi-gelistirebilir-miyim 

  bu yazıyı okuyunca kafamda soru işaretleri oluştur da ondan sordum.

  0

  ÜMİT EMRE AYDIN

  DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ - 21 Haziran 2015

  Bu konu hakkında daha önce bu sanal makina ortamında uygulama geliştirme yüzlerce insanın yazdığı yazıları okudum ama hiç birinin geliştirici hesabının kapatıldığını okumadım. Hatta bu işi başarıyla sonuçlandırıp para kazanıp sonra kendine yeni Mac alan bile var. Sen uygulamayı geliştirip, imzalayıp, 100 dolar ödeyip uygulama göndermişsin ve onayını bekliyorsun. Buraya kadar geldikten sonra bir arıza çıkacağını zannetmiyorum. Endişelenme, eğer uygulaman uygun görülürse kabul edilmemesi gibi bir durum söz konusu değil. Tecrübe ile sabittir.

  Bu soruya cevap vermek için üye olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.