Turkcell | Geleceği Yazanlar

Soru & Cevap

vmware ortamında ios programlama

20.06.2015 - 16:58

Merhaba aranızda yeniyim. Bir iphone uygulaması yazdım tamamen bitti. Ama uygulamayı vmware da yazdım ve vmware app store post ettim. Ama vmware dan post edildiğinde developer hesabımın iptal edilebileceğini okudum çeşitli sitelerden. App yi 18.06.2015 tarihinde post ettim şuan için developer hesabımın iptali söz konusu değil uygulamamda "Waiting For Review" konumunda acaba developer hesabım iptal edilir mi yoksa uygulamam onaylanıp yayınlanır mı. teşekkür ederim.

2077 Görüntülenme

2 Cevap

Atabay S
21.06.2015 - 21:14

Cevap için teşekkür ederim. https://gelecegiyazanlar.turkcell.com.tr/soru/windows-makinada-iphone-uygulamasi-gelistirebilir-miyim 

bu yazıyı okuyunca kafamda soru işaretleri oluştur da ondan sordum.

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

ÜMİT EMRE AYDIN
21.06.2015 - 20:16

Bu konu hakkında daha önce bu sanal makina ortamında uygulama geliştirme yüzlerce insanın yazdığı yazıları okudum ama hiç birinin geliştirici hesabının kapatıldığını okumadım. Hatta bu işi başarıyla sonuçlandırıp para kazanıp sonra kendine yeni Mac alan bile var. Sen uygulamayı geliştirip, imzalayıp, 100 dolar ödeyip uygulama göndermişsin ve onayını bekliyorsun. Buraya kadar geldikten sonra bir arıza çıkacağını zannetmiyorum. Endişelenme, eğer uygulaman uygun görülürse kabul edilmemesi gibi bir durum söz konusu değil. Tecrübe ile sabittir.

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.