Soru & Cevap

Web Site - Mobil uygulama

22.02.2018 - 12:27

Merhabalar

Bundan 1 ay önce web sitelerinde gezerken, web sitesini mobil uygulamaya dönüştürebildiğimiz bir uygulama yada teknoloji diyebilirim böyle bir şey ile karşılaştım fakat şu an bulamıyorum. Mobilroller değil. web sitesine telefonun tarayıcısından giriyorsunuz ve iconu telefona uygulama gibi sabitleniyor. iconu tıklayarak web sitesine gidiyorsunuz aslında fakat adres şubuğu gibi detayları göstermeyerek sanki mobil uygulamaymış gibi çalıştırabiliyordu. Bu teknolojiyi arıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

0 Görüntülenme

2 Cevap

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.

picture-87289-1569234090.png
yakupgovler
29.09.2019 - 03:31

app inventor ya da thunkable ile uygulamanızı hazırlayabilir, play store'da yayınlayabilirsiniz.

Bu platformda yer alan App Inventor eğitiminde bunu yapabileceğiniz örnek dersler var. Siteniz mobil uyumluysa bunu yapmanız 10 dakikanızı bile almaz.

FSHpz1iV.jpg
notmekani
06.03.2018 - 04:06

Merhaba,

Mobiroller ve benzeri uygulamalar Webview sisteminde sıkıntılar çıkarabiliryor.(Görsel) Benim bu konuda size iki tavsiyem var

1. Web2Apk

2. Web Site 2 Apk Builder

 

Öncelikler 1. şıkta tek sürüm mevcut olduğu için geliştirilecek birşeyi yok. Sadece Türkçeleştirme çalışması yapmanız lazım biraz.

2. şıkta ise farklı sürümler mevcut. Ücretsiz sürümden yaptığınız uygulamada kendi paket adlarını kullandıkları için Google Playde yayınlayamazsınız. Google Play için tek çareniz Pro veya daha üst bir sürüm temin etmeniz olacaktır.

Umarım sorununuzu doğru anlayıp yardımcı olabilmişimdir.