Turkcell | Geleceği Yazanlar

Soru & Cevap

Web Sitemize Nasıl Kullanıcı Toplayabiliriz?

12.10.2018 - 17:26

Merhaba adım Hakan. Arkadaşımla sosyal paylaşım sitemiz var. Fikirlerinizi özgürce anonim olarak ya da kimliğiniz açık olarak herkese veya bir kullanıcıya mesaj olarak paylaşım yapmanıza olanak sağlıyor. Üye olmayanlar beğenme, gönderi paylaşma gibi özelliklere erişemiyor. Siteye meta, seo, backlink uygulayıp diğer sosyal medya sitelerinde ve forumlarda paylaşmamıza rağmen siteye hit alamıyoruz. Tahminimce ios veya android uygulama gerekiyor. Fakat henüz erken çünkü sitede kullanıcı sayısı çok az. Nasıl kullanıcı toplayıp hit sağlayabiliriz? Teşekkürler. site: https://quarterant.com/

3054 Görüntülenme

4 Cevap

Varol Maksutoğlu
25.10.2018 - 11:07

Adwords ile uygun kelimeler için kampanya yapılabilir. Uygun bir ayarlama ile günlük 10000 üzerinde ziyaretçi gelebiliyor. Tabiki sitede geçireceği süre artık içeriğe kalıyor. İçerik işin en önemli kısmı ve sizi seo içinde ön plana çıkaracak şeydir, doğru ve kaliteli içeriği seo'ya uygun halde sunmalısınız bu adwords içinde biraz avantaj sağlar.

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

enes
24.10.2018 - 02:50

sosyal medyadan doğru kitle analizi yaparak reklam çıkışı yapabilirsiniz. Backlink için seçeceğiniz yerlere özen gösterin hiti fazla olmayan yerlerden alacağınız backlinklerde sitenizin gerilemesine neden olabilir. 

 

Not: Siteniz için sosyal medya reklamları yararlı olabilir diye düşünüyorum. Örneğin mobil uygulama hazırlayıp sosyal medya platformlarında mobil uygulama yönlendirmeli reklamlar çıkın. Reklam içerikleriniz için profesyonel seçimler yapmalısınız.

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Muhammed Halil Demirci
15.10.2018 - 22:24

Seo deneyin reklamlarda işe yarar doğru reklam ile istediginiz yere gelirsiniz

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Hüseyin Çakanlı
15.10.2018 - 00:13

Responsible bir site ise mobil uygulamaya gerek yok. Mobilden girildiğinde zaten uygun şekilde yüklenecektir.

Ayrıca hit alma durumu sizin içerik indeksleme, SEO ve SSL gibi birçok etkenle ilişkili bir durum.

Sitede yorum yapabilmek için giriş yapın ya da üye olun.

Sitedeki sorulara cevap verebilmek için giriş yapın ya da üye olun.