Turkcell | Geleceği Yazanlar

Soru & Cevap

Web Sitesi Kurmak İstiyorum

24.06.2018 - 17:14

Ben programlama bilen birisiyim fakat web sitesi nasıl kurlur bu konu hakkında bir bilgim yok.Bundan dolayı da internet üzerinden ve başka kaynaklardan bilgiler öğrenerek web sitesi kurmak istiyorm.Fakat ben admin panelli(yönetim panelli) -dinamik bir site kurmak istiyorum.Sorum şu:Geleceği Yazanlardaki web programlama derslerini izlesem sizce admin panelli profesyonel bir site oluşturabilr miyim ?

Yoksa illa ki php ,asp.net gibi sistemler mi kullanmam gerekir admin panelli site yapmak için?

1966 Görüntülenme

2 Cevap

Ensar Yusuf Yılmaz
24.06.2018 - 21:52

Web tasarım konusunda bunu söyeleyemem.Ben 16 yaşındayım gelceği yazanlarile 2015 sonlarında tanıştım.Android programlamada bana çok yardım sağladı.İlk zamanlar apk bile imzalayamıyordum.

Şu an Sakarya Büyük Şehir Belediyesinin SAKUS adlı projesini geliştiriyorum.Web tasarıma gelince scriptleri düzenleyerek editleyerek başlayabilirsin.Ben HTML ile başladım ilk.Bu da ilk yaptığım site

Asp öğrenmek büyük bir iş açıkçası ama istedikten sonra yapılmayacak şey yok.Bunun için kurslar alman gerekebilir.Udemy e bakabilrisn mesala.Türkçe kaynak bulman zor olabilir asp için.

İngilizce tutorialler yaparak öğrenme imkanını dahada arttırısın.

Ensar Yusuf Yılmaz
24.06.2018 - 17:29

Sana önerim WordPress tabanli site oluşturmandır.Asp.net i biliyormusun bilmiyorum ama asp.net genelde bir hayli ekip çalışması ister ve genelde ziyaretci sayısı çok ust sitelerin tabanlarıdır.Asp.net i dışaridan yazılımcıya yaptırmaniz 10.000 veya 15.000 den başlar. WordPress konusunda hem fikirseniz konuyu açabilirim.Panel özelleştirmileri mevcut. Geleceği Yazanların En Genç Kullanıcı Ensar Yusuf YILMAZ

sanal
24.06.2018 - 18:00
Öncelikle önerin için tşk ederim ama ben kendimi bu konuda uzmanlaştırmak,bir şeylerle uğraşmak için de yapıyorum aynı zamanda da fikirlerimi projeye dönüştürmek istiyorum.Sizce düşündüklerim için yani admin panelli profesyonel bir web sitesi kurmak için geleceği yazanlar eğitimi yeterli mi?
  • Filtered HTML

    Plain text

    Basic HTML

  • Dikey Sekmeler