Turkcell | Geleceği Yazanlar

HARUN YETIş TARAFINDAN YAPILAN YORUMLAR

Tv logolarini internetten cekiyor bide markette bir suru tv izleme uygulamasi var peki onlari nasil kaldirmiyorlar

Artık google play de dizi ve film izleme ile ilgili bir tek aklı başında uygulama yok, kalmadı hepsini kapattılar. Açık olanlar ise güncelleme yapmamış. Sadece Dizi Cu - Film & Dizi izle olan var onuda yakında uçururlar gibime geliyor.

Tv logolarini internetten cekiyor bide markette bir suru tv izleme uygulamasi var peki onlari nasil kaldirmiyorlar

Markette bir sürü tv izleme uygulaması var dikkat edersen son güncelleme tarihleri eski mesala tv izle yazdım ilk baştaki uygulamın güncelleme tarihi 28 Ekim 2013 eski politikalara göre güncellemiş. Dikkat et çoğu eksi tarihli uygulamalar.

Googlenin politikasina aykiri hicbirsey yok uygulamamda

Sana göre yok, ama onlara göre var.

Google Çığrından Çıkmış!

Mehmet bey uygulamadaki videoları nereden gösteriyordunuz. Uygula içerisinden url yönlendirmesi yaptırmadan video player den mi videoyu gösteriyordunuz, yoksa youtube video api mi kullanıyordunuz.?

Bu gerçekten haksızlık. Mail attığımda da inceledik ama biz haklıyız denildi. Çok sinirlendim ve gerildim gerçekten. Harun Bey sizin ikinci hesabınızın admob yüzünden banlandığına eminmisiniz size gelen mail nasıldı?

İlk önce admob mail geldi dediler ki "uygulamalarınızdan birinin şu anda AdMob program politikalarımızla uyumlu olmadığını ve bunun sonucunda uygulamanızda reklam sunumunun devre dışı bırakıldığını bildirmek için gönderilmiştir. Sorun Kimlik...

Youtubedan kayıt vs. yapıyor musun ? kullandığın package ismi çakışıyo olabilir mi ? Az daha zorlarsan hesabını kapatabilirler. Biraz daha ayrıntı verirsen daha fazla yardımcı olunabilir. 

Aynı sorunlar bende uğraşıyorum ilk yüklediğimde gelen mail: Violation of the intellectual property and impersonation or deceptive behavior provisions of the Content Policy. Please refer to the IP infringement and impersonation policy help article fo...