Turkcell | Geleceği Yazanlar

Yorumlar

Harun Yetiş
5 yıl 9 ay
Artık google play de dizi ve film izleme ile ilgili bir tek aklı başında uygulama yok, kalmadı hepsini kapattılar. Açık olanlar ise güncelleme yapmamış. Sadece Dizi Cu - Film & Dizi izle olan var onuda yakında uçururlar gibime geliyor.
Harun Yetiş
5 yıl 9 ay
Markette bir sürü tv izleme uygulaması var dikkat edersen son güncelleme tarihleri eski mesala tv izle yazdım ilk baştaki uygulamın güncelleme tarihi 28 Ekim 2013 eski politikalara göre güncellemiş. Dikkat et çoğu eksi tarihli uygulamalar.
Harun Yetiş
5 yıl 9 ay
Sana göre yok, ama onlara göre var.
Harun Yetiş
5 yıl 9 ay
Mehmet bey uygulamadaki videoları nereden gösteriyordunuz. Uygula içerisinden url yönlendirmesi yaptırmadan video player den mi videoyu gösteriyordunuz, yoksa youtube video api mi kullanıyordunuz.?
Harun Yetiş
5 yıl 9 ay
İlk önce admob mail geldi dediler ki "uygulamalarınızdan birinin şu anda AdMob program politikalarımızla uyumlu olmadığını ve bunun sonucunda uygulamanızda reklam sunumunun devre dışı bırakıldığını bildirmek için gönderilmiştir. Sorun Kimlik...
Harun Yetiş
5 yıl 10 ay
Aynı sorunlar bende uğraşıyorum ilk yüklediğimde gelen mail: Violation of the intellectual property and impersonation or deceptive behavior provisions of the Content Policy. Please refer to the IP infringement and impersonation policy help article fo...