Mert Can Yılmaz
Mert Can Yılmaz
Muğla
21/04/2016 tarihinden beri üye
455 GY Puanı
5K GY Sırası
Daha Fazla Gör Daha Az Gör
2 Rozet
0 Sertifika
34 Soru Sordu
2 Cevap Verdi
0 Blog Yazısı
0 Etiket Takibi

Hakkında

İş Tecrubesi

Kullanıcıya ait İş tecrübesi bilgisi bulunmamaktadır.

Eğitim Geçmişi

Kullanıcıya ait Eğitim geçmişi bilgisi bulunmamaktadır.

Sertifikalar & Başarılar

GY Sertifikaları (0)
Kullanıcının GY sertifikası bulunmamaktadır.
Diğer Sertifikaları (0)
Kullanıcıya ait sertifika bulunmamaktadır.
Test Sonuçları (0)

Kullanıcıya ait test sonucu bulunmamaktadır.

Dil Becerileri

Son Forum Aktiviteleri

36
Tümünü Gör

android veri çekme ve yükleme"

Öncelikle herkese merhabalar. Şimdi benim aklımda bir fikir var ancak mantığı kuramadım. Örneklerle anlatıyorum fikrimi. Uygulamada 2 buton var. İndir ve yükle butonu. İndir'e tıklayınca x sitesindeki bazı verileri indirip sqlite'a kaydedecek ve saklayacak. Sonra başka bir zaman internet varken kullanıcı yükle butonuna tıkladığında sqlite'daki verileri  belirli bir mysql veritabanına yükleyecek ve hafızada tuttuğu veriyi silecek. Bu uygulama nasıl yapılır? Mantık ve izlemem gereken yolu yazarsanız çok sevinirim şimdiden hepnize çok .çok teşekkürler.

3 yıl 6 ay önce yanıtladın

App store'da uygulama yayınlayamama sorunu

Arkadaşlar merhaba, ben android yazılımcısıyım ve ilk defa elime mac alıp ios için uygulama yaptım. Basit kolay bir uygulama ve xcode la yaptım. 3 gündür uğraşıyorum. Bu i tunes connect'de My Apps kısmında app information pricing falan o kısımları yaprım en son prepare for submisson var. Orda sorun yaşıyorum. Orda da her şey tamam tek sorun build yazan yere projemi atamıyorum. Neden atamıyorum bilmiyorum. İnternette baktım build yazan yerde + işareti var ona tıklıyor herkes bende yok öyle bir şey. Ne yapmam lazım? Ayrıca x code da product>archive yaptığım zamanda export yazan yer da upload to app store yazan yere tıklanmıyor onunla ilgili sanırım ama nasıl çözeceğim? İphone ya da ipad im yok olmadan yüklenir mi? Yardımcı olur musunuz?

Bildiğiniz sıradan WebView uygulaması yapmam lazım. ACİL

Arkadaşlar merhaba, ben android yazılımcısıyım ilk defa ios uygulama yapmaya çalışıyorum. İlk kez de mac kulanıyorum bu yüzden bilmiyorum sorun ne ama internette yazan kodların aynısını yazdım hata alıyorum. Sıradan hiç bir özelliği olmadan webView uygulaması yapmak istiyorum. Dün geceden beri bakıyorum olmuyor. Hatayı aşağıda resimde gösterdim lütfen yardımcı olabilecekler acil yardım edebilir mi?????

ListView'daki verileri yatay bir şekilde nasıl listelerim

Merhabalar, ListView nesnesi aşağı doğru uzayıp gidiyor ben bunu yatay bir scrool ile sağa doğru her nesneyi uzatmak istiyorum. Örneğin 100dp ve 100dp bir boyu olacak aşağı doğru uzamayacak. her item bir sağa eklenerek uzayıp gidecek. Yapılabilir mi böyle bir şey?

Web sitelerinin uygulamasını yapmak için

Merhaba, ben webView'la responsive sitelerinin uygulamalrını yapıyorum ama bu çok kolay. Mesela onedio'nun falan uygulaması oluyor ya öyle bir şeyler yapmak istiyorum. Site uygulamayla entegre olarak çalışıyor ama WebView değil ayrı bir uygulama. Ben araştırdım bunu json ve jsoup falan bir sürü örnekler keşfetim. Öğrendim de biraz. Ancak tam olarak yeterli olmuyor çünkü öğrendiklerim hep temel bilgiler. Benim bir web sitesini uygulamaya tamamen aktarabilmem için bir video, makale benzeri bir kaynağı olan var mı? Kitap falanda olur alıp bakabileceğim? Herhangi bir şekilde yardımcı olabilecek biri var mı?