Turkcell | Geleceği Yazanlar

Cevaplar

Siber Güvenlik

14 Eylül 2020 tarihinde cevaplandı

E-devlet ile BTK akademi ye kayıt ol sertifikanıda alırsın, iş imkanlarıda cv ' ye eklenerek artıyor. Ama anlatan hocamızın dersini anlatması garip biraz. 

Unity Oyun Önizlemesi Açılmıyor

14 Eylül 2020 tarihinde cevaplandı

Uninstall -> Download eğer yine sorun oluyorsa bilgsayar cpu'nda problem vardır diyeceğim ama birincisinde sorunsuz çalışıyor diyorsun. ama sen yinede bir tekrar yükle 

programlama

14 Eylül 2020 tarihinde cevaplandı

youtube mantıklı ama Visual studionun KODLAB  kitaplarından ders kodlarıyla derslere girebilirsin hem elinde kitap olur hemde video çalışmalı bilgisayarınla yürür gidersin :) Kitabın ücreti uçukta değil dene derim, genelde youtube 'u hata çözümleri için kullanıyorum, yardımcı oluyor ama youtube da içerik anlatımı olarak konulan videolarda çoğu video da yapılan işlem 20 dk iken 40 dk oluyor, hem vakit kaybı hemde gereksiz konuşmalar ve reklamlar, kolay gelsin iyi çalışmalar.

Yazılıma yeni başlayan biri için web programlama mı yoksa mobil programlama mı daha faydalı olur ilk aşamada?

14 Eylül 2020 tarihinde cevaplandı

Doğruyu söylemek gerekirse asıl düşüncen mobil uygulama tasarımı ise zaten algoritma mantığını anlaman için kod örneklerini incelemen gerektiğinden dolayı, baktığında pek bişey anlaşılmayacak ama sıfırdan başlarsan senin için daha iyi olur algortima mantığını da oturttuktan sonra daha hızlı bir şekilde ilerler daha sonrasında mobil uygulama geliştirebilirsin, maksat mobil uygulama yapmaktan önce anlamak, anladığında herşey daha kolay olacak bu yüzden ilk önce komut sistemi , yada html çalışabilirsin senin için tavsiyelerim bunlardı, kolay gelsin iyi çalışmalar.