Sorular

Path

path tam olarak nasıl kullanılır hangi metodları vardır yardımcı olabilirmisinz

Eyup
30 Kasım 2013 tarihinde soruldu

Paint Save

Yaptığım paint uygulamasında çizdiğim resmi galeriye nasıl kaydedebilirim bu konu hakkında fikri olan yardımcı olabilir mi _?

Eyup
02 Aralık 2013 tarihinde soruldu

Layer Path

Merhaba arkadaşlar ; Path üzerinde çizim yaptıktan sonra farklı bir renkle devam etmek için hazırladıgım butona tıklıyorum ama ekrana dokundugum anda daha önceki çizimimde o renge dönüyor. Layer mantığıyla yapmaya çalışıyorum kod olarak…

Eyup
10 Aralık 2013 tarihinde soruldu

Android butonları en alta sabitleme

Merhaba arkadaşlar android kod kısmında butonları en alta sabitlemek istiyorum. Nasıl yapacağım konusunda yardımcı olabilir misiniz ?

Android'te sesli görüşme uygulaması nasıl yapılır?

Merhaba arkadaşlar... İnternet üzerinden sesli arama yapabileceğim bir uygulama yapmaya çalışıyorum. Mikrofonu açtırıp o anki sesi nasıl alabilirim yardımcı olur musunuz ?

Eyup
30 Ocak 2014 tarihinde soruldu

Mikrofondan gelen sesi byte' a çevirme

Merhaba arkadaşlar. Ben bir butona bastığımda mikrofona gelen sesleri byte çevirmek istiyorum.Bu işlemi ben durdurmadığım sürece sınırsız bir şekilde devam ettirmem gerekiyor. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?

Eyup
01 Şubat 2014 tarihinde soruldu

Flex Voice Chat

Merhaba arkadaslar.Flexte Android için sesli chat uygulaması yapmaya çalışıyorum. Nerden başlamam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz ?

Eyup
06 Şubat 2014 tarihinde soruldu

Turkcell Bulut sistemi

Merhaba arkadaşlar. Turkcell bulut sistemini nasıl kullanacağımızı bilen varsa yardımcı olabilir mi acil ???!!!!

Eyup
12 Şubat 2014 tarihinde soruldu

Apklar Arası Veri Alışverişi

Merhaba arkadaslar 2 ayrı uygulama arasında veri alışverişi yapmam gerekiyor. Örneğin bir uygulamadan bir diğerine mesaj yollayacağım ve mesajı bir alert diyalogda bastıracağım. Bunu aktivityler arasında mesaj yollama ile yapamıyorum. Nasıl…

Flex Video Nesnesi Yönetme

Merhaba arkadaşlar flexte bir video nesnesi kullanmam lazım ama nesneye tam ekran veremiyorum. Oluştururken %100 yapmama rağmen sayfanın bir kısmını dolduruyor sadece tam ekran yapma konusunda yardımcı olabilir misiniz ?

Eyup
01 Mayıs 2014 tarihinde soruldu